Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz #41133696 #267 üzenetére

    Akár egy hétbe is belekerülhet, és engedélyezés után pedig akár még 1 hétbe, mire megjelenik.

    ***

  • 7

    addikt

    válasz #41133696 #269 üzenetére

    Race és Thrawn is erősen el vannak havazva mostanában (ők végzik a Logoutos cikkek bírálását), vélhetően nem jutott idejük a Logoutra.

    A heti 2,5 MB-os képfeltöltési kvóta pedig lenyelendő dolog, biztos megvan az oka, hogy miért szabták ilyen szűkre mindenki számára (a moderátoroknak, házigazdáknak is ugyanannyi, mint a mezei felhasználóknak -- kivételt csupán a lapcsalád hivatalos cikkíróinak hivatalos cikkei képeznek: értsd ez alatt a PH!, MA, Gamepod és IT Café címlapjain megjelenő teszteket, bemutatókat, stb).

  • Thrawn

    félisten

    válasz #41133696 #267 üzenetére

    Üdv!

    Ez a jelenség elég régóta jelen van, sokan hangot is adtak már erről, de időről-időre előkerül valaki, aki nem látja át ezt a folyamatot. Kétlem, hogy Race nem nézett rá az írásodra, de az, hogy nem kapott konkrét megjelenési időpontot, még nem jelent semmit.

    Miért?
    Azért, mert most is hat (6!) engedélyezett és beállított írás várja, hogy megjelenhessen, egészen vasárnapig bezárólag. Így is akad olyan írás, ami átnézésre/engedélyezésre vár (tegnap este tette fel a szerzője). Ez lehet még ma sorra kerül, de az is lehet, hogy csak pár nap múlva. A már beállított írások sorrendje nemigen szokott megváltozni, kivéve ha mégis akad olyan, ami valami miatt értékesebb, mint a többi és fontos, hogy minél előbb megjelenjen.

    Talán így már te is átlátod, hogy nem a humán erőforrástól függ egy megjelenés, ha 20-an lennénk sem kerülne ki egy írás hamarabb. Ez a rendszer ugyan nehézkesnek tűnhet, de más megoldás nincs a címlapra kikerülő írások szűrésére.

    Képfeltöltési kvóta:
    Régebben egyáltalán nem volt, most van. Melyik a jobb helyzet?
    Egy dolgot tudok javasolni, ha elfogyott a kvóta. Kérhetsz segítséget más fórumozóktól akik alig, vagy egyáltalán nem töltöttek még fel képet, biztos kisegítenek. Írhatsz nekem is nyugodtan, ha van még helyem szívesen segítek, megtettem már máskor, másnak is. Ezért vagyunk közösség, nem?

    Március 15 környéke:
    Előtte és utána is minimum 2 írást látok naponta...

    Ha egy írással problémánk van nem szoktuk szó nélkül kikukázni, hanem megkeresük a szerzőjét és igyekszünk neki segíteni, tanácsot adni formázáshoz, elrendezéshez, tördeléshez, képekhez, stb. Ha viszont neked van valami kérdésed, mint most a megjelenéssel kapcsolatban akkor légyszíves te is vedd a fáradtságot, hogy valamelyikünknek (vagy akár mindkettőnknek) írsz egy privátot.

    Részemről nagyon sajnálom, hogy így döntöttél és törölted a cikked, egy olvasód már biztos lett volna.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz #41133696 #267 üzenetére

    Nos, nekem pedig most szaladt le a redőny!! :(((

    Kivételes elbánásban részesültél mindig, a cikkeid 90%-a kiemelt volt a címlapon és akkor most jössz ezzel? :(

    Fogalmad sincs, mit jelent egy oldal szerkesztés, nem látsz a háttérbe, nem tudod, hogy hány írás várakozik, nem vagy tisztában vele, hogy 1 nap csak kb. 2 legfeljebb 3 írást bír el, nem tudod ki, mikor rakta fel a cikkeid, fogalmad sincs az olvasottságról, nem tudod, milyen az, amikor kifogynak az írások, mert ugye nem folyamatosan teszik fel a szerzők és még sorolhatnám vég nélkül... Minden nap 4-5 órát teszek a Logoutba és akkor még nem beszéltünk a Fórum admin dolgokról, csak úgy. Folyamatosan frissül az oldal, minden nap és igyekszem pátyolgatni minden szerzőt, amennyire csak igényli.

    Nagyon durvának tartom pont Tőled ezt a kirohanást és meg kell mondjam kifejezetten rosszul is esik. :(

    Sok sikert a továbbiakban, kívánom, hogy találj olyan oldalt, vagy fórumot, ahol legalább ennyien olvassák az egyébként kitűnő írásaidat!

    Üdv.:
    Race

    [ Szerkesztve ]

    Com'è diverso il mondo visto da qui

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #41133696 #275 üzenetére

    " Immáron 13. éve vagyok "kocka", ha a gépem rosszul működik, és nem tudok vele mit kezdeni..."

    Még annyit fűznék hozzá, mert kimaradt a cikkből, hogy BIOS problémából adódó BSOD okozza a gondot. A 0704-es BIOS szükséges volt az új proci miatt, a 0706-os BIOS sokat javított a rendszeren, de még mindig előfordul 3D-s terhelésnél probléma, a 0706-os nál az ASUS is elismerte a dolgot. Szóval nem garanciális jellegű a gond. "Improve system stability".

    A BSOD azért kínos, mert a NIS pár BSOD után , nem hajlandó elindulni az egyik fiókomon, és minden újratelepítés újraaktiválást hoz. A Dobozos Windows 7 esetében is ez a helyzet. Utána meg lehet telefonon aktiválgatni, meg emailben a supportot zargatni.

    Viszont mára jutott egy jó hír megjelent egy új BIOS mindjárt fel is teszem
    :
    M4A785TD-M EVO BIOS 0921
    01. Improve system stability.
    02. Fix the issue that HDD size may be shown incorrectly when using HDDs bigger than 2.2TB.

    Szóval nem akartalak ezzel a részlettel untatni Benneteket, és ez itt off is, csak leírtam az előző postomhoz, hogy így jártam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák