Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drake93hun

    újonc

    Üdv a népnek.

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit jelent az ÖNHANG SZINT a logitech szoftvernél ahol az equalizert is lehet álligatni?
    Hiába van maxon vagy minimumon akkor is ugyanaz a hangzás.
    Esetleg valaki tudja mire jó az?

  • drake93hun

    újonc

    válasz Dexter-2000 #14 üzenetére

    Üdv!

    Ha a vevő sticked elromlik akkor bukta van mert hiába vagy kábelen az csak tölt, de adatot nem visz át :D
    am meg ebayen lehet venni 3000FTbol meguszod a kiszállitással együtt.
    Én a mult héten kaptam meg a fülesem 25ezerért vettem 56 helyett szerintem rohadtul megéri :D a gond az h nincs rá gari szoval extra vigyázni kell rá, DE ami lényeg hogy a fülnél és fejnél lévő pántok cserélhetők, rendelhetők akárcsak az aksija és persze a legjobb hogy micro USB-vel tölt szoval töltheted akár okostelefon töltővel is, ha van hozzá adaptered.
    Szóval kb 10 órát bír az aksi, de használattól függ mennyit, ugye sztereóba lehet kapcsolni ha ugy támad kedved ugy többet bir de nem olyan jó a hangzás. Minél jobban kihasználod a 7.1 hangzását annál jobban merül az aksi, de használhatod úgy is hogy közbe bevan dugva töltőre mert és akkor tuti nem merülsz le.

    Hatótáv általában mint bármelyik másik wifi készüléknél a legelső vasbeton falnál megakad de én otthon teszteltem kb 4 falon át ment a jel ugy h csak 2szer akadt meg de utána folyamatosan szólt.

    Logi honlaprol letölthető a szoftver amivel látod a készüléked töltöttségi szintjét és egyéb okosságokat is tudsz vele.

    Bárkinek bármi kérdése van irjon nyugodtan ide vagy privibe.

  • drake93hun

    újonc

    Üdv az olvasóknak :D

    Kicsit hosszúra sikerült, de ha érdekel a fülesed kasi élettartama akkor olvasd el ;)

    Még egy tippet adok a G930 gazdáknak: Mielőtt töltögetnéd random az aksit, csináld azt hogy lemeríted majdnem teljesen vagy akár teljesen, tehát hogy csipogjon hogy kevesebb min egy óra van hátra és utána tedd fel 1 egész éjjeles töltésre, ne USB porton át hanem konnektorosan egy adapterrel, ne a saját kábelével hanem pl okostelefonossal, ugy gyorsabb. Ezt egyik tanárom javasolta hogy csináljam meg 3szor hogy had szokja az aksi a töltést, és jelentem k*rva jól müködött, megcsináltam háromszor, azóta 7.1ben multkor másfél órán át csipogott a film alatt hogy kevesebb mint 1 óra van hátra, aztán vége lett a filmnek 22 percet irt ki és benyomtam neki zenét, ugy már 2 óra volt hátra :D de a lényeg hogy fel fog nektek is tűnni hogy a harmadik töltés után már sokkal tovább birja. Legelőször otthon 2 órát nyomtam neki aksiról és már tölteni kellett mert le akart merülni COD4 közben, de a 7végén pedig simán birta 7 órát is, mert ugye a füles attól függ hogy meddig birja mennyire használod ki a 7.1 hangzását. Ha ezt a lemeritős töltőset eljátszottad 3szor akkor utána bármikor tőtikélheted, de ha nem használod a füles sokáig akkor javaslom a konnektoros töltést mert hamarabb feltölti.

    Ha kérdésetek van kérdezzetek nyugodtan.

Új hozzászólás Aktív témák