Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zizi123

    senior tag

    válasz Dare2Live #67366 üzenetére

    Be kell latnom, hogy nagy elonyod van hozzam kepest, mert te sokkal reszletesebb, es melyebb, informaciokkal rendelkezel a cryptovilagban.
    Valoszinusitem, hogy azert az emberek 99%-a olyan, mint en, hogy csak anyagi okok miatt banyaszik, nem pedig azert, mert O hisz az ingyenes, es gyors utalas szuksegessegeben.
    Erre tokeletesen jo pelda a World Community Grid projekt, ahol sokminden problema megoldasara "kolcsonozheted" a szamitogeped eroforrasat. Rengeteg tudomanyos projekt van (Rakkutatas, SETI, Covid, Malaria, AIDS, stb....) Ezt toredeke ember csinalja, mert ez onkentes, kozhasznu, es nyilvan nem fizetnek erte!!! Tehat nyilvan itt az ETH banyaszasban sem a vilag jobbatetele a motivacio.
    Bevallom nem tudom, hogy miert az ETH lett a sok masik kozul a legsikeresebb coin!!!
    Gyanitom, hogy manapsag a merete / tehetetlensege miatt tud a tobbihez kepest viszonylag stabil maradni (azert "csak" napi 10-20%-ot mozog), nem mint a shitcoin, ami akar 50%-ot is.
    De gondolom, hogy valahogy az ETH is igy indult shitcoin-kent. Ezt nemileg alatamasztani latszik, hogy a Binance-ra is a megjelenese utan 2evvel kerult fel, addig valoszinuleg nem volt akkora volumenu. Persze ezt mint laikus mondom, majd Dare2Live (nagyúr) kijavit.

    Kivancsi lennek. hogy van-e itt olyan, aki mar 1$-nal, vagy 2017-ben mar ETH-t banyaszott,?(azert gyanitom a valaszt) Pedig az ETH mogotti filozofia, vagy cel akkor is gondolom ugyanez volt, mint most, csak nyilvan a penz nem...

    @phanzetomox: Igy sikerult, nem neked szantam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák