Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Milka 78 #32 üzenetére

    Kipróbáltam az otg-s ntfs támogatását ,mert gyárilag csak fat32-es formátumot ismeri ami eléggé behatárolja a külső merevlemez kontra HD tartalmak kezelését.
    Towelroot+SuperSU+Paragon és élből megy a filmnézés a 320-as külső hdd-röl a filmnézés. :K.
    Mondjuk egy ideig szüttyögtem vele,mert az ES alol akartam megnyitni a meghajtót ami persze nem ment.Nem tudtam,hogy az SD-re csinál egy Paragon NTFS mappát és onnan kell megnyitni... :B
    Viszont kipróbáltam ezt a Miracastos motyót (ha már nincs hdmi kimenetünk) amit Measy M2W-nek hívnak és 5400ft-ba került.
    Egyrész EZcast. (Wifi alapú,van róla log a PH-n) alól minden jól működik.Netezés,videó steam,film,kép,felhő...minden működik.Ellenben csak a saját beépített lejátszóját lehe használni ami egyezerű mint a faék,nem eszik meg minden formátumot és a feliratokat is hol kezeli ,hol pedig nem.MxPlalyer-ről ne is álmodnunk.Arra jó,hogy a szinkronos filmünket,sorozatunkat megnézzükk,de bonyolultabb tartalmak alatt elhasal (10 animéből 10-nek nem kezelte a feliratát).Mondjuk az Odaát alá be tudta biggyeszteni a feliratot,de gogy miért azt nrm tudom.
    Aki viszont tükrözni szeretné a képernyőjét,Miracast segítségével és MXplayeren vagy bármely más lejátszón keresztül mozizni akar csalódni fog.A filmek lejátszása élvezhetetlen,a kép szétesik,függetlenül a megnyitott tartalom vagy az elhelyezéstől.(Lg Gpad 10.1 + Miracastos Lg tv-n minden okés).
    Összességében ennyiért nem rossz,de közel sem tökéletes.Sok jó funkciója van,de egy hdmi kábelt nem tud kiváltani maradéktalanul.

Új hozzászólás Aktív témák