Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz kuyarashi #383 üzenetére

    Szia!

    Köszi a rengeteg infót!
    Ezt még át kell gondolnom.

    A 6040 biztos elférne, de egy 1610 méretűnek is lenne hely.
    Viszont szűrés nélkül a pincében gond. Ez egy több lakásos ház, így ha kiengedem a műanyag vágása során keletkező mérgező füstöt és az oldalon valamelyik ablak nyitva van (mondjuk a pinceablak fölötti fürdő ablaka), akkor annak nem biztos, hogy nagyon örül a szomszéd. Az, hogy a pincében hangos a venti, mások is használnak hangos gépeket a pincében. Én meg tudok zajvédő fülest húzni. A gond a gáz. Főleg, hogy mérgező. Nem szeretnék feljelentést meg büntit emiatt. Márpedig itt soha nem lehet tudni, hogy kinek mi szúrja a szemét.
    A garázs ilyen szempontból jobb, mert a hátulja, ahol ki tudom vezetni, már elég messze van a háztól és van egy csomó zöld is a környéken. Kevésbé szúr szemet bárkinek is (amíg a növényzet bírja). Viszont akkor nem tudom télen használni, sőt, le is kell eresztenem a vizet. Legalábbis az a biztos, bár 0 fok alatt még nem láttam a mérőt, de sosem lehet tudni.
    A K40 vizében van fagyálló is. Az algásodás miatt is rakott bele az előző tulaja.

    Az Air Assist-ban írtakról még nem is tudtam. Mármint a gravírozáshoz és vágáshoz használatos nyomásról.

Új hozzászólás Aktív témák