Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sapphi

    aktív tag

    válasz kacsip #1849 üzenetére

    Szia,

    én ilyen esetben a gép alap tisztító mechanizmusát kapcsoltam be és kitisztította. Ezen felül viszont a hűtőpad használta teljesen indokolatlan a gép esetében. Azért ilyen az alja, hogy megszűrje a port valamilyen szinten és ezzel védve a gépet.

    Én 1-2 hetente szoktam az aljáról a port leszedni (ami akkor már a rácson jól látható, hogy ott gyűlik össze és nem a gép belsejébe rakódik le az is.), majd utána a szoftvert lefuttatom és szépen kitisztítja.

    Játék és konvertálás mellet se emelkedett meg a gép hőmérséklete olyan szinten, hogy elgondolkozzak rajta, hogy tegyek alá hűtőpadot. (Pedig van itthon, mert a régi gépem nagyon melegedett.)

    A régi gépem esetében én úgy vettem észre, hogy a hűtőpad segít, ha egy gép tényleg nagyon megeszik és ez érezhető is rajt viszont vele együtt a porosodás is sokszorosára nő, ami ha nem figyelünk rá nagyobb gondokat tud okozni.

    Tehát én személy szerint, ehhez a géphez azt a hűtőpadot ami közvetlen ventilátorral fúja rá a levegőt nem ajánlom, de egy olyat ami simán megemeli a gépet és ezzel kicsit segít a hűtésén vagy valakinek így kényelmesebb az mehet.

    Ez persze csak a saját véleményem és észrevételeim a géppel kapcsolatba.

Új hozzászólás Aktív témák