Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bit_vector

    tag

    válasz tpeter #2012 üzenetére

    Pedig a Vista olykor jobb mint az XP, mondom annak ellenére hogy az XP-t sem kedveltem nagyon (solaris és HP-UX rulez).
    Aki az XP-t átlátta az a Vistát is át fogja. Hogy egy kicsivel nagyobb a mérete... nem elfér ?

    nálam a vista alatt a játékokkal nem volt gond eddig se. Most pl. egy "ősöreg" commandos:strike force -t nyúzok, gond nincs vele. Igaz, az intel beépített nem tud jó nagy fpseket, meg a képminőségen is látszik itt-ott egy-egy részletgazdagabb textúra hiánya, de ez akár a játék hibája is lehet. Ettől függetlenül még sose hagyott cserben.
    illetve... egyszer újraindult egy fault miatt. De az azért volt mert rámtelefonáltak, és az USB-n szép kis lebegő föld alakult ki. Ahogy elnézem, Vista-ban valamit javítottak ugyan az USB támogatáson, de közel sem annyit, mint azt kellene :W
    Sajnos az USB protokollbéli implementációs hibákra már az XP is érzékeny volt STD protokol layeren is. Nem beszélve a CDC és mindenféle sublayer-ek protokolhibáiról. pl. STD layer hibái miatt simán elő lehet csalni egy bluescreent az XP-ből. Vista alatt még nem teszteltem, de a múltkori eset a mobil miatt összeszedett impulzusokról USB-n azt vetíti előre, hogy a Vista is háklis rá. :(

    egy szó vagy száz, jó kis masinák ezek, gyári szoftverrel meg még sose küszködtem... igaz a sok trial program nem kellene rá, mert nem győztem leszedni... (network magic, corel, office, PCdoktor, stb. Bár ebből az office kakukktojás, mert OEM verzióknál az M$ alapból adja a tryme 60 days limited trial verzió) .

    üdv.

    Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

Új hozzászólás Aktív témák