Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozig

    tag

    válasz Lanash #10383 üzenetére

    Szia!

    Itt találsz egy igen jó összehasonlító leírást, típusszámokkal, karakterisztikákkal, stb.
    Az M-, L-, és XL motorok között egyébként alapvetően fordulatszám és nyomaték különbségek vannak.
    De biztos találsz leírást a motorizáláshoz :)

    Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

  • batmanéhes

    tag

    válasz Lanash #10383 üzenetére

    a 8881 az elég nagy. kisebb a 88000, az csak AAA méretű. abban asszem annyi plusz van, hogy magától kikapcsol egy idő után, ha úgy felejted. viszont majdnem feleakkora, mint a 8881. persze full technicbe a lukak hiánya miatt trükkösebb beépíteni, pár klasszik technic alkatrész kell hozzá.

    itt érdekes kérdés lehet, hogy nehéz tölthető ni-mh-val tolod (mindkét box esetén 1,2 x 6 = 7,2v az 1,5 x 6 = 9v elem helyett), vagy nem tölthető elemmel, amiből a lítium kémiájú sokkal könnyebb. és csúnya ára van egyszeri használatra persze.

    érdekességképp: ahogy olvastam az sbrick valami 10-20v-ig bármit elbír, de ezt ne vedd készpénznek.

    sbricknél a bt 4 low power követelmény, esetleg ellenőrizd a telód.

    ha nagyon sok a lóvé, akkor a legjobb a 8878 lipo tölthető akksi box, ami tud még trükköket, csak 20e péz...

    a szervó az oké. az M motor elég kicsi és szerény, ha leggyorsabbat akarsz, akkor 5292 rc motor, ez 16e használtan. az XL moci elég lassú (áttétel kell), én talán 1 v. 2 L mocit raknék be vhogy.

    én most vettem egy rc-t, elég komoly a nyomaték, és könnyebb, mint gondoltam.

    itt lehet mazsolázni, de a lényeget leírtam. figyelj még a kábelekre, elég gáz, ha egy hosszabbító hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák