Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz Norby86 #1627 üzenetére

    Szia!

    A teljes képernyő időt még nem tudom, de az alap fogyasztás EUI-val nagyon szuper! Szerintem 4-6órát tuti kibír, persze ha játszol akkor nem..
    Szóval egy egész napot biztosan kihúz a sokat nyomogatod is, sőt! Dehát ez természetes egy 4000-es akksival!
    Alkalmazás tükrözésről nem tudok, de a többi általad felsoroltak mind működnek és benne is van a CrisBalGreece által feltuningolt "gyári" EUI ROM-ban!
    Az EUI is ízlés dolga nekem nagyon bejön! Minden menüből van egy másik menü, ezer féle beállítási lehetőség komoly bugok nélkül! Olyan gyors mint egy AOSP! Egyedül a nem 1000%-os magyar nyelv amit hiányosságként fel lehetne hozni! Jelenleg még az Oreo-k sem jobbak!
    A Kamerától ne várj annyit mint egy S7-esétől, mert abban a legjobbak közül való van, de ha megnézed az ár - érték arányt, akkor nem fogsz csalódni a a kamerában sem!
    Van több kamera app a gyári szoftverben, ha nem művészfotókat akarsz telóval, akkor nem lesz vele gondod. A kevés fénynél történő fényképezést nem tudom, 2 hete vagyok tulaj, nem próbáltam, de a kollégák majd megmondják milyen! :)

Új hozzászólás Aktív témák