Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengegyerek

    aktív tag

    válasz olloczky #56488 üzenetére

    Csak egy pár utóbbi meccs ahol kb max 15 perc alatt romboltam a tornyot és már 4-0 ba voltam vagy több és jött a baj... de van hogy már egyből más lanre teleportálok hogy ha baj van, sokszor shent viszem, hogy többet tudjak segíteni de ha valaki nem tud játszani annak nem lehet segíteni... és ez tényleg csak egy töredéke, még nem is mutattam afk gamet ahol majdnem lehoztuk csak valamelyik agyhalott megunta a játékot, vagy a supp nem supp akart lenni meg hasonló finomságok amik egymás után érnek xD tényleg 10ből 1 max 2 játék van ahol van legalább még 1 jó játékos akivel simán le tudjuk hozni de ennyi, szóval az előző kommentekre válaszolva nagyon is könnyű leesni bronzba ha nincs az embernek csapata vagy legalább 1 olyan játékos aki szintén tud valamennyire.
    Az olyanok meg kíméljenek kérem, hogy de ezt így azt úgy kellett vna csinálni ha valaki bronzba vagy silverbe került az oda is való, én meg a Terike simán kijutottunk stb stb.... nem sztár játékos vagyok de azért annyira szar sem, hogy ilyen meccseket bukjak egymás után...

    "Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

Új hozzászólás Aktív témák