Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Imilenni #50864 üzenetére

    +1 én is erre gondoltam

    Ryder1 nem vonom kétségbe a tudásod, de ez így nem összevethető. Ott már olyan jó játékosok vannak, hogy van csapatjáték, összelehet dolgozni, Jannával tudtál kit támogatni, mert gondolom volt sebzés a csapatodban. Szerintem nem volt nálatok feeder vagy troll sem. Most pl. bronzban próbáld meg ezt a Janna playt megcsinálni, biztos, hogy más fog történni. Ölések nélkül semmit nem fogsz érni, hiába van 25 assistod, ha az adc 10K sebzéssel zár egy 40 perces meccset és warmog vértjét vesz első itemnek.. ott nem fogja neked más megölni az ellenfeleket, hiába teszel rá 2K pajzsot meg healeled szét, ha egyszerűen nincs sebzése meg elmászkál és egyedül meghal enemy dzsungelében. Én tartom azt, hogy bronzban, de még silverben is egyszerűen muszáj vagy nagyot sebző suppot játszani vagy valami nagyon tankosat. Én pl. amióta csak játszok, nem hazudok amikor Soraka vagy Janna suppom volt még meccset soha nem nyertem, mert nem tudtak beleszólni érdemben a játékba. Feljebb biztos már a helyzet, de ez nem általánosítható.

Új hozzászólás Aktív témák