Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ragingspears

    tag

    Sziasztok!

    A Philips 32PFL5604H típusú LCD TV-vel kapcsolatosan, van-e bárkinek jó vagy rossz tapasztalata?
    Jónéhány készülék közül ez lenne az egyik esélyes. Kategóriájában talán ez az egyik legolcsóbb, ami már nem a Samsung-LG vonal. Általánosságban mennyire megbízhatóak a Philips-ek?

    Neten eddig rosszat nem olvastam róla. A TV-re 100-120 körüli összeget szánok.
    Különösebb extra igény nélkül, amire használnám: monitorként használni laptopról ( filmnézéshez), UPC Digitális beltérivel TV-nézés. Rövidebb-hosszabb távú tervek még: X-box 360/PS3, Blu-Ray lejátszó csatlakoztatás.

    [link]
    vagy
    [link]

    Segítségeteket előre is köszönöm,

    Üdv,

    RS

  • ragingspears

    tag

    válasz hcs57 #152 üzenetére

    Kösz a tippet hcs57!

    Tény, hogy ez egy remek ajánlatnak tűnik, bár a két Philips típus között akad árban különbség. Gondolom, a 100 Hz-es frekvencia az egyik legjelentősebb különbség a kettő között.
    Az mkv-lejátszás lehetősége engem is érdekelne, mit is jelenthet, hogy a H.264 formátumokat támogatja.

    Ha kicsit talán off-topic, akkor sorry: A 0% thm-es akciók esetében, mint pl. most az Extreme Digital-nál [link] , van-e még bárminemű költség nekem, mint vásárlónak? Van-e akármilyen kezelési díj vagy hasonló címen más díj? Miért éri meg a banknak a 0% THM?

    nightshadow: Köszönöm a linket, úgy fest, én ezelőtt csak a csupa jót olvastam :)

    Köszönöm a segítségeteket,

    Üdv,

    RS

Aktív témák