Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    válasz Thom! #6405 üzenetére

    Nekem a MM-ban élethűbbnek tűntek a LED színei 1 picit, más különbséget nem vettem észre. Akkor se költsünk rá, ha minimum 10 évig nem lesz cserélve? 650-es szimpatikus egyébként és jó áron is van, kár hogy a Samuknak nem forgatható a talpa..
    Más: látom van mind2-ben DVB-C tuner, ez pontosan mire is jó? C az a műholdat jelenti ennyit tudok. Jelenleg UPC előfizetésünk van és a beltérin nincs HDMI csati, csak SCART, gondolom akkor ezt is cserélni kellene és előfizetni a HD adásokra. Vagy esetleg a beltéri cseréjének kiváltására szolgál ez a beépített DVB-C tuner, jól tippelek?

    up: a tunerre lentebb megtaláltam a választ, fogja a UPC analóg csatornáit, de a digitálisokat nem a kódolás miatt, tehát a beltéri cseréje mindenképp szükséges lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

  • srgjwupka

    csendes tag

    válasz Thom! #6414 üzenetére

    koszi a valaszt!
    felhivtam a boltot,mondtam mi a problemam es nem ertik milyen foltokrol beszelek,azt mondtak vigyem be megnezik es majd eldontik cserelik e. :(
    ez amugy csere garancias problema vagy boltol fugg hogy kicserelik e?
    amugy tetszik a tv.
    ja es jelenleg nincs nekik raktaron,talan csutortokon jon...
    esetleg tudtok hasonlo arban ajanlani valami mast ez helyett ha nem lesz mar nekik ilyen?(lg 32LD550)
    en a lg 42LD450 et neztem ki,errol mi a velemenyetek? igaz ez nem 100hz-es...mondjuk lehet hogy nem is hianyozna...vagy igen? :)
    koszi udv

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák