Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ance

    őstag

    válasz NGA #12666 üzenetére

    1. Ismerem a digitális jelet.

    2. A 2 CD lejátszó közötti különbség felhozása nem volt egy profi felvetés. A CD lejátszónál a belső komponensek minőségéből, tudásából, a belső komponensek beépítésének minőségéből/igényességéből adódik a különbség (pl.: mechanika, fej, táp és kábelezés minősége). A felvetés pedig már azért sem helyes, mert ott nem egy HDMI csatalkozó fogja átvinni a jelet az erősítőbe. Remélem ezt nem kell elmagyarázni....

    3. Nem 500 forintos kábelt használok, nem ülök dróton, nem tollas a hátam, ebből le lehet vonni, minek ne nézz...

    Összefoglalva csatalkozom az azóta kibővült körhöz: egy jó minőségben összerakott 1.500 forintos HDMI kábel (amiről nem foszlik le a műanyag és a belső sem diffundál el) ugyanolyan minőséget fog hozni, mint egy 15.000 forintos. Természetesen bizonyos hosszúságig, de 2 méterig biztos. Ezt kb. rajtam kívül százezren írták le, olyanok akik sokkal jobban értenek hozzá, mint én.

    Linkelj be olyan tesztet légyszi, ahol megállapították, hogy a 20.000 forintos kábelen szebben rohangálnak a 0-ák és 1-esek, mint egy 1.500 forintoson. Itt csak 2 lehetőség van:

    1. odaér, akkor ott van
    2. nem ér oda, akkor szar a kábel

    Update:

    Régi kedvencem egyébként. Van itt két kép , ami a drága és olcsó kábel közötti különbséget mutatja be (a marketingesek szerint) :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák