Hirdetés

Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz sittes79 #46528 üzenetére

    Türelmes ember vagyok , nem szeretek másokat bántani, mint többen ebbe a fórumban, akiknek szerencséjük volt. Most még egyszer reagálok, de legközelebb már átugrom az írásaikat.

    Kár, hogy pont az ilyen hitetlen másokat bántó személyeke kapják a hibátlan TV-ket. Ha TI is olyan pocsék kék képű TV-t kaptatok volna, mint én, térden állva kérnétek bocsánatot, és még hitetlenül is a Istenhez fohászkodnátok, hogy valahogy oldja meg a problémátokat, és segítsen egy hibátlan készülékhez jutni. Persze ha milliomosok vagytok, akkor könnyen beszéltek, hisz addig vásároltok, míg a megfelelőt meg ne kapjátok.
    És még valami. Ez a téma nem csak hazánkban foglakoztat egyes embereket, mert létező probléma!

    Egy kis pénzű embernek katasztrófa ha 200 ezerért egy selejtes árut kap.

    laszlo168:
    Én nagyítóval jártam az üzleteket, és minden SQ panelesnek azonos volt a pixel mintázata, a többi más volt. Csak azért nem vettem meg amit láttam, mert több hónapja kiállított mintadarabok voltak, árcsökkentés nélkül.

    Mindezek után azért minden új TV vásárlónak azt kívánom, hogy neki tetsző készüléket kapjon, ne kelljen átéreznie azt amit nekem!

Aktív témák