Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sakál89

    újonc

    Sziasztok üdvözletem mindenki számára ! :) Már jó ideje olvasgattam ezt a topikot mindenfél fajta megoldással kapcsolatban és mind nagyon hasznos is volt számomra és elismerésem minden ember számára aki hozzátett ehhez a témához.
    Ezúton szeretnék sok szenvedő bajtársamon segíteni aki win10re akar frissíteni, nekem 7i-m van a tacskó akció óta és mint rutinos gép újratelepítő a legegyszerűbb megoldást választottam magam számára mivel ez egy mini pc az érintő bevitelt és a giroszkópot és a memóriát leszámítva kb jobb mint az asztali gépem :D
    Szó mi szó megfogom a munka folyamatot és elmagyarázom a legfapadosabb módszerrel ahogy csak tudom :)
    1.MAXra feltöltött tablet ,Usb hub beszerzése + OTG kábel +usb-s billentyűzet és egér
    2.Rufussal bajlódás (itt láttam valahol a leírást)+Iso képfájla a windows10nek pontosan nem emlékszem mit választottam ki kísérletezni lehet kiírod egy minimum 8GB-os pendrájvra
    3.Egy asztali gép hogy a driverpackot majd átrakd telepítés után a tabra pendrivval
    4.Belövöd a tabot hubbal mindennel együtt és addig nyomogatod az esc gombot amíg be nem hozza a bios 6 menüjét kiválasztod hogy bootolja be a wines pendrájvot
    5.Ha minden jó elindul a telepítő rendszer betöltés(kb 3-5 perc)
    6.Betöltött a rendszer kiválasztod a magyar nyelvet (már ha magyar wint szedtél le)mész mész a menüben kiválasztod a telepítés menüt lemezkezelővel lepucolod mindegyik meghajtót cak on púder hogy össze álljon a 16gigás winyó,
    7.Kiválasztod a vinyót katt a telepítésre ,telepítés és elindúlt. vársz egy jó fél órát mire befejezi mindent automatában végez nem kell piszkálni addig amíg nem kéri ,hogy jelentkezz be értelem szerűen csinálj új felhasználót vagy lépj be a microsoftossal ahogy tetszik .
    8. Ne ijedj meg még nincs érintőkijelző működés sőt semmi kb a tab is félig már lemerült.
    9.lehúzod a pendrájvot mert nincs már rá szükség rádugod az asztali gépre és felmásolod rá az előzőleg a téma elején található drivercsomagot. majd ha kész visszadugod a tabra
    10.Megnyitod még mindig egérrel rendszergazdai jogosultsággal a telepítő cmd-t megvárogatod amíg feltepít mindent ami automatikus néha majd be kell segítened egy engedélyezéssel és manuális telepítéssel de csak menj a továbbra alapértelmezetten ,megvárod amíg minden király nem lesz és nem végez a dologgal.
    11. Újraindítod a tabot ,már elméletileg van érintő giroszkóp és minden ,de nem válasz még meg a hubtól
    12.amint újra indult lesz még 1-2 driver amit nem tudot felrakni ezért be mész az eszközkezelőbe meg keresed a sárga 3szögeket rá mész hogy illesztőprogram frissítése és betallózod a pendrivod amin még rajta van a driver pack kiválasztod és automatikusan felrakja amik nincsenek még a helyén. és ezennel kész is vagy. :)
    Csak ügyesen nekem sikerült és azóta semmi bajom vele frissít netezik stb.

Új hozzászólás Aktív témák