Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz attiati #7358 üzenetére

    Köszönöm a véleményeket - egyelőre én is azon vagyok, hogy rávegyem barátnőmet, hogy végre csináljunk egy rakás képet az ingatlanról (illetve alaprajzot is), és tegyük fel ingatlan.com-ra - ahogy néztem, itt 1 éven keresztül 50k-ért lehet úgy hirdetni, hogy ha nem adod el az ingatlant, akkor visszakapod a pénzt, vagy hosszabbíthatod a hirdetést.

    Mercutio_ : Tóalmásról van szó. Ami nekem nem tetszik, hogy pl. a strandból többet is ki lehetne hozni (kérdés, hogy mennyire érné meg a fenntartónak), mert jelenleg 1 úszásra is alkalmas medence van (illetve 2 kisebb, amiben kb. ülni lehet), de ez általában úgy tele van nyáron, hogy sportolásra egyáltalán nem alkalmas.
    Helyben/közelben lévő ingatlanost egyelőre ezt az egyet találtuk, de az általa ajánlott szerződés ugye eléggé kedvezőtlen, tehát kutakodunk majd még.

    Igazából az egésszel az a probléma, hogy viszonylag olcsó (mondjuk egy budapesti lakáshoz képest) ingatlanról van szó egy olyan településen, ahol azért kínálat is van rendesen, így eléggé esélytelennek látom az eladását - ha meg jelentősen áron alul adnánk el (mondjuk 2,5-3,5 millió környékén), azzal a pénzzel meg kb. semmi értelmeset nem lehetne kezdeni (legalábbis a cél az lenne, hogy ha az elképzelt áron sikerülne eladni, hogy egy másik, jobban hasznosítható ingatlant vásárolni belőle, akár valamennyi plusz pénz hozzárakásával/hitel felvételével).

Új hozzászólás Aktív témák