Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    addikt

    válasz regeniv #17450 üzenetére

    Csak a saját szubjektív véleményem mondom:

    most kényszerhelyzetben vagy, hogy vásárolj (?)

    Ahogy írod pontosan lefested a BP aggló piacot családi házban, 40m alatt a hulladék 40-50 között az erősen kompromisszumosok, 60 tól már kapod a vállalható, költözhetőt.

    Van lehetőséged jobb helyzetbe kerülni (?)

    Szerintem igen. Az egy dolog hogy az árak most már tudjuk, hogy nem nőnek az égig, de jelenleg még a hulladék ingatlannal is túlvállalod magad.

    Szerintem ha lehet várd meg a moratórium végét vásárlásban, addig járj utána a dolgoknak és helyezd magad pozícióba, pénzt rakd be MÁP+-ba.

    Ha mindenképpen lépés kényszerhelyzetben vagy vegyél egy kisebb jó lokalizációjú panelt magatoknak ahonnan tudsz dobbantani. Lepukkant hulladék házba ne menj, mert egy örök éltre megbánod és még eladni sem fogod tudni.

    "in medias res"

  • _NCT

    őstag

    válasz regeniv #17450 üzenetére

    Egyrészt örülök, hogy nem csak én vagyok helikopter és nem találunk kis házat 30-40M között az agglomerációban, másrészről pedig én is eléggé szomorú vagyok, hogy ebben az ársávban csak a legalja van..... Pedig mi hajlandóak lennénk akár 1-1.5 órát is ingázni naponta, csak legyen valami vállalható, napi 120-160 km-t is bevállalnánk. De mostanában már 40-45 között is alig találunk jókat. Mi a babavárót fel tudjuk venni, van is némi spórolt pénz, de kb így is merész küldetés az egész.

    Annyi, hogy jelenleg egy 30m2-es újépítésű (értsd 5 éve épült lakótömb, mi vagyunk az első lakók) lakásban élünk, és annyira megutáltam a lakást az elmúlt időben, hogy megfogadtam, inkább várok egy megfelelő házra, de nem fogok még egyszer lakásba költözni, mert ki tudja ki költözik föléd, melléd, hogy aztán akár 20 évig is hallgasd (nálunk volt már minden, a feleségét verő alkesz után a pszichiátriáról kiengedett tagon keresztül a magánedzőtermet üzemeltető embereken keresztül...Mikor egy fárasztó nap után hazaérsz és ezt kell hallgatni, az priceless). Szóval a pandémia alatt átértékeltem mindent (úgy ahogy sokan mások).Sajna maradt a gyűjtögetés, mivel semmilyen támogatást nem kapunk a családtól, viszont az olló csak nyílik és nyílik folyamatosan......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák