Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzz

    aktív tag

    válasz cof #39192 üzenetére

    Volt ilyen gépem (LE is és CE is), tetszik is és ha lesz hozzá megfelelő helyem, megint lesz :) Nekem tökéletesen megfelelt, de jelenleg csak 1 darab számítógépre van lehetőségem. Ehhez 3 monitor van csatlakoztatva és egyetlen pc-s 2.1 hangerősítő. A monitor beépített hangszórója még a távmunkához sem elegendő (erre vagyok most kényszerülve) és jelenleg még a kábelezést is bonyolult lenne megoldani, hogy átcsatlakoztassam a hangbemeneteket (jelenleg ez analóg, jack a gépből a meglehetősen gagyi logitech zajkeltőbe ami a monitorok/tv-k beépítettjénél azért jobb). Ezért szeretném megoldani, hogy munka után csak elindítom a kodit és megy :) (munka után is szükségem van a számítógépre elég sűrűn, bár nem állandóan. Böngészőn keresztül kapom a riasztást és sajnos az LE-CE lehetőségei a böngészők terén nem elegendőek, plusz ha rebootolnom kell az idő ami szintén nem fér bele), illetve megy is csak nem úgy ahogy szeretném. Ha végre megint rendesen el tudom rendezni a dolgokat, beszerzek újra valami hdmi-s erőlködőt újra és akkor CE lesz.

    ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

Új hozzászólás Aktív témák