Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz Versus123 #451 üzenetére

    Figyi nem jópofiskodni akartam, hanem leirtam a véleményem, ha további modandód van Én nem Kero vagyok és várlak a RING-ben.

    Nem veszed észre magad ember? Az egy dolog, hogy leirod a véleményed, de milyen formában és hol? RING-ben lehet igy beszélgetni, de itt nem. Nem kötözködtem ezért nem várom, hogy cinizmussal élj ellenem. Amennyiben folytatni kívánod hát legyen. Remélem az itt eltöltött 145 napod alatt már megtanulatad használni a keresőt és megtalálod a RING totyikot.

    Idézek Neked az alapelvekből, mivel szvsz nem nagyon olvastad:

    amiit tiltunk fórumunkban:

    flame: vagyis kerüld a pusztán vita kedvéért, terjedelmes, erőteljes érzelmi töltettel ellátott, az észérveket nélkülöző, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé ....

    Ajánlom figyelmedbe, hogy a személyeskedés mint ilyen erősen nem ajánlott ugyanis nem tudhatod ki ül a vonal túlsó végén. Én olvastam mindkét tag verzióját igy csak finoman és érdeklődve kérdeztem bele a dolgokba, de Te egyből letetted a voksot egy oldal mellett és kardoskodsz is sértően. (szvsz) Szerintem fogadj meg egy jótanácsot, ne ártsd bele magad mások dolgába, hiába ''csak'' egy fórum, ott sem. Én sem teszem és nézd meg a másik 20ezer felhasználó sem. Intézzék el Ők ahogyan gondolják.....

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Aktív témák