Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    A következő dedikált VGA karim biztosan Intel lesz, mégpedig egyszerű kíváncsiságból. Az se zavar, ha ár-érték arányban végül kicsivel rosszabbul járok majd.

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Busterftw #5 üzenetére

    Ez az eltenni későbbre bennem is erősen felmerült, írtam is valamelyik topikba korábban. Sajna viszont annyi fölös pénzem nincs, hogy bontatlan dobozban álljon nálam aztán egy A770. Mondjuk polcon is szépen mutatna tartóban, miután már nyugdíjba ment. Jól nézne ki az első Radeon-jaim mellett. Egyik és másik. Az alacsony profilú változatból csak néhány ezer készült.

    cyberwarfare: Ez igen. :D

    vicze1: Sok szörnyű infót találtam már róla, de nem zavar, a driverek időről időre egyre jobbak lesznek, én meg nem mostanában fogok venni úgyse, majd tán nyár végén, esetleg ősszel.

    MasterDeeJay: Igen, ez is egy fontos szempont, szóval akit nem riaszt el a béta teszter szerep, sokat segíthet egy új, többszereplős piac megalapozásában. Nekem mondjuk egyébként is bejöttek az Intel megoldásai már akkor, mikor még csak alaplapi integráltjaik voltak -már persze az Extreme Graphics 2 után. :DDD

    tibaimp: Gondolom, itt leginkább az AV1-re gondolsz, amit már az A310 is támogat. Szóval igen, az is lehet szerintem jó vétel sokaknak. Illetve szempont lehet még az A380-nál, hogy tán vele indult a széria, ő volt a legelső változat a desktop karijaikból, ami ráadásul a számomra még mindig legvonzóbb fogyasztási kategóriába érkezett (75W).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák