Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandorHUN

    addikt

    válasz Wine #4237 üzenetére

    Igen, szerintem nagyobb rollereknek rendes városokban nagyon nincs is létjogosultsága:
    cipelni nem fogsz egy 30 kilós rollert, boltba bemenni nem tudsz vele, útón kétséges, hogy engedik e hogy menj (már autósok). Akkor már több értelme van egy motornak, azt ha lerakod se viszik el - 30 kilós rollerrel szemben.

    Pálcika roller főleg ha erős akkor jó, fel tudod kapni, boltba bevinni kicsit nagy, de még elmegy. 3-ra se nagy munka feltornázni egy 10 kilós rollert.

    Én ma mentem egy nagyobb kört GT-vel. Belvárosból indultam is kimentem Ázsia Centerbe (Ez kb. 12 km oda, 12 km vissza). De sok helyen nem mertem rendes autóuton menni az eső miatt az úton. Ha megcsúszok vége a dalnak. Meg autósok se túl toleránsak itthon, ami vicces, mert roller kb. ugyanolyan mint ha biciklivel menne az ember.

    Eddigi tapasztalatom alapján, én ennél nagyobb rollert nem vennék: magammal cipelni már ez a 11 kg is van hogy kényelmetlen. A nagyobb roller meg semmi +-t nem jelentene, amit ki tudok használni.

    Nagy rollernek egyedül faluhelyen látom értelmét, mert ott átmegy a földúton is, és ha 1 szintes kisbolt előtt lerakja az illető se viszik el és emeletre se kell cipelni. De akkor meg miért nem vesz valaki motort?

    Roller legnagyobb előnye szvsz a mobilitás, ezekkel a 30 kg-os példányokkal meg pont ez az ami elvész.

    www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Új hozzászólás Aktív témák