Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slick-adam

    aktív tag

    válasz Fr0z3n #12779 üzenetére

    az izzadas szüksegszerü. nem az a megoldas, hogy megakadalyozza az ember.

    a rossz illatot meg semlegesiteni kell termeszetes antibakterialis cuccokkal (azok vannak a Wolkenseife-ben, pl kokuszolaj is reszben...), nem elfedni. ennyi.

    csak biznissz... biznissz mindenhol. kellenek a csilivili deo-k, 1250 ora tartossaggal (ÉS jo shelf-life-al...)... varazs adalekanyagokkal, amiket fel lehet tüntetni oriasi betükkel... mehh.

    vagy jön egy néni, aki tizenhuszon evig dolgozott egeszsegügyi laborokban, beteve tudja a vegyi szabalyozasokat, ... es csinal egy egyszerü, termeszetes es a legtöbb embernel jol müködö krémet (tehat a többihez képest szinte VARÁZSkrémet). voala! ez törtent a Wolken-nel... alig birjak gyartani a batch-eket.

    azert nyomom ennyire, mert en aztan sokat szenvedtem a szagokkal. ha nem kenek valamit magamra, zuhi utan 5 perccel (es nem csak nyaron) mar nedvesedik a honaljam es iszonyú büdös vagyok. volt, hogy tinedzser koromban gyogyszertarban kevertettem (ma mar tilos) ilyen NAGYON magas aluminium tartalmu löttyöt, amit hiperhidrozis eseten alkalmaznak. na azutan 1 hetig sivatag volt a honaljam. csak ugye az koncentralt méreg...
    aztan rendeltem 2 eve ebböl a krémböl, felkentem, és még a nap végefele is csak orromat odadugva ereztem valami kis szagot. nem hittem el, hogy ilyen letezik.

    mondom, nem biztos, hogy mindenkinel 100%-os, de nagyon magas ra az esely. egy probat mindenkepp megerdemel mindenkitöl, aki deo utan kutat.

    szerk.: tárgyalót mufi miatt irtam. ha jol emlekszem ö jött ezzel a szituval

    [ Szerkesztve ]

    parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

Új hozzászólás Aktív témák