Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz Runner_fxr #77268 üzenetére

    Alakul, de brutál sokba lesz, már nem akarom összeszámolni :DDD Persze tudtam, hogy egy szezon végi pl. Canyon-nál nem lehet jobb árban bringát összerakni. Csodálom hogy nem csinálják sokan hogy ilyenkor megvesznek egybe gépeket és nullkilométeresen eledják darabra :F

    Ha tárcsa megég akkor mi lesz? Elég durva hőterhelésre, vörösizzásig tesztelik ezeket. Gondolom olaj elforr és fellevegősödik, igaz? Akkor ha szervizelni kell ki fog derülni hogy kevés oda.

    Én elsőre azt szeretném hogy nagyon puha és lineáris legyen az első teló. "Nyelje" el a nagyobb bukkanókat is, de persze majd kiderül hol gondolkodom rosszul ;) Szeretném a tokeneket is kivenni belőle, minnél nagyobb legyen a légkamra és ne legyen progresszív... Persze én felfele használatban is gondolkodom, szóval nem a csak lefele zúzásról van szó. Azt nem is annyira erőltetem, legalábbis nem a nagy sebesség és zúzós terep kombinációját. Köves, kavicsos úton gyorsan legyen komfortos, nagy köves ösvényen pedig mozogja ki a maximumot lassú, közepes tempóval.

    Azért korrekt, hogy teljes tömítéskészletet, pumpát ad az RS a telóhoz.

    A BH-val kapcsolatban pedif rá fogok kérdezni a boltba, hogy mennyi a reális eladási ára, most két hónapos használat után. Ha nem irreális árat mondanak, akkor otthagyom. Ha nem annyira tetszik amti mondanak,. akkor elteszem és megkapja az asszony vagy a lányom. Mindig is szerettem volna ha tudnak velem jönni tekerni. Olyan fantasztikus helyeken meg időkben járok kint az erdőben, hogy jó lenne ha ők is ott lehetnének !

    [ Szerkesztve ]

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák