Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz #63761920 #72900 üzenetére

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • smkb

    őstag

    válasz #63761920 #72900 üzenetére

    Nézz körbe a brit webshopokban. Ott vannak igazi csemegék ilyen témában, ha jó cromo/carbon merevvillás gépet keresel. USA és brit gyártókra fókuszálva. Jamis, Marin, Trek, Specialized... és ugye a brit márkák... Tudom ajánlani az evanscycle. com-ot, nekem is onnan van a Charge Plug 4. Szerintem a Charge Cookerek közt találasz merevillást. Talán a Cooker Maxi 1 a legizgibb köztük. Ez egy 27+ os (ez 3colos gumi) bringa triplán húzott cro mo villával! Nagyon erős akciók vannak, gyenge a font, nagyon megéri britektől rendelni. Pl a full Specialized paletta 25% akcióval megy, meg a Giantek is 20-al. Egy Defy 1 disc pl majd 100.000huffal olcsóbban kijön onnan házhozszállítással együtt, mint itthon. Csak mivel már egy hónapja elindult a briteknél a 2016-os modellek akciózása, a méretek gyorsan fogynak. Egy különbség van, hogy a brit bringákon az első és hátsófék az előírások miatt felcserélve van bekötve a kontinentálisakhoz képest. Amit tudok ajánlani webshopot még a cyclestore. co. uk és a rutlandcycling. com. Utóbbi nagyon erős Giant modellekben. Minden van náluk, amit euban nem forgalmaznak olyan is. Nagyon gyorsan készségesen válaszolnak emailokra is. Mindegyik felsorolt shopban erős az amerikai gyártói paletta, amik nagyrészét itt a kontinentális részen sehol nem kapni. Pl baromi jó áron vannak evansnál a Norco-k, amiből nekem a Search nagyon bejön, de azokat sajnos Nagybritannián kívül szerződéses okok miatt nem szállíthatnak.

Új hozzászólás Aktív témák