Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zyrius

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #66940 üzenetére

    Köszi!
    Ezt a térdkalács, pedál vízszintes állás dolgot ellenőriztem, és pont egy síkban van a térdem közepe és a medál, szóval ez is rendben. Sanszos, hogy itt inkább akkor arról lesz szó, hogy időre van szüksége a testemnek (izületek) míg felveszik a ritmust.
    Azt is olvastam valahol, hogy a nyereg elejétől mérve, ha pont odaérinti az ember a könyökét, akkor pont el kell érnie a kormányt... nálam ez pár milliméter hiján megvan.

    Kicsit megijedtem, hogy kicsi lesz a 17" és adhatom el, vehetek egy másik bicajt, de a válaszokból az jön le, hogy lehetett volna nagyobb is a total magasság alapján, de a testi adottság miatt talán ez jobban passzol és valszeg jól van beállítva, csak még fizikailag hozzá kell szoknia a testrészeknek a kerékpározáshoz, ahhoz, hogy ne legyen könyökfájdalmam. Ha meg néhány hét múlva nem változik, akkor a nyereggel és a stücnivel lehet még játszani. Egyébként is 2-2 cm mindkét irányba a különbség a 17" és a 19" között ez akkor kis játékkal áthidalható.

    @ Because
    @ Tothgera30
    @ ivana
    @ Runner_fxr

    köszi a válaszokat! :R

    Azért ha esetleg akad valaki a környéken (BP 9ker) akivel beszélgethetnék kicsit még a témában és van ideje/kedve tanácsokat adni jelezze bátran! :))

    https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

Új hozzászólás Aktív témák