Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fjudors

    aktív tag

    válasz Solad #41098 üzenetére

    ez nem így működik nálunk :) nem divatozunk.
    ha divat lenne akkor sprint/csepel/ht/stb vonalban gondolkodnék..a merida meg a ktm is ~120..de 1,5e-ért találtam stinkyt. Jó lenne 1e alatt megúszni az első dh gépet, mert nem tudom mennyi idő alatt növi ki, illetve nem szívesen rakok túl drága gépet egy gyerek alá, igaz most még csak velem jön, de movel hosszabb távra szeretnék gépet venni neki, így pár év múlva nem szívesen engedném el egyedül egy 2-4e-s géppel.
    Egyre inkább hajlok egy 26-os váz átépítésre, csak ahhoz megint sokat kell számolni meg mérni, szokás szerint :)

    nem kérte, én akarom. jelenleg egy 20-as merevvázas trekkel nyomul, de sokszor eléri a korlátait, és méretileg is kezdi kinőni. Én látom, nem kéri. Csak néha panaszkodik , hogy szétrázta a hátsóját...
    A gyakorlatban esedékessé kezd válni a méretváltás, és sokszor olyan helyeken is menne, ahol már nem lehet kényelmesen menni mervevvázassal. Így is. Ráadásul himbással még gyakrabban / szívesebben menne olyan helyeken, ahol most is megy. Ezért akarok következőre összteleszkópost.És újat szeretnék..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák