Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz 6030D #245274 üzenetére

    Nem személyes sérelmekről van szó amikor a szonbságot hoztam fel, mind az FTP-s példa, mi milyen eredményeid vannak dolgok nem történtek meg velem. Szóval nincsen ilyen jellegű személyes sérelmem. Csak fogtam két dolgot és felnagyítottam őket.

    Egyébként ebben maximálisan egyetértünk az itthoni versenyekhez nem kell semmi extra bringa. Persze meg lehet venni a 2023-as S-works Epic EVO-t, de attól nem biztos, hogy te vagy Nino Shurter.

    Viszont szerintem a versenyeknél is piaci verseny van. Vagyis számít az ár és a szolgáltatás is, amit kapsz a pénzedért. Ha külföldön közel ugyan olyan áron vagy még olcsóbban jobb szolgáltatást kapsz, akkor az onnantól egy öngerjesztő folyamat.

    Én még mindig úgy látom, hogy 1000 vagy 1500 fős versenyek nagy klubbok nélkül biztosan nem lesznek. Mert nincsen meg az a becsatornázottság. Az a násik, hogy a jelen gazdasági helyzetben eldurrantani egy hétvégén 40-50 ezer forintokat azért elég magas beugró. Vannak emberek akik sajtot meg tejtermékeket nem tudnak venni, nem hogy milliós értékű bringát.

Új hozzászólás Aktív témák