Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #207470 üzenetére

    Sajnos (?) a kormánycsapágyam nem iparis. De amúgy középcsapággyal ezt csináltam annak ellenére, hogy itt sokan nem ajánlják. Szerintem simán be lehet vállalni és jól meg lehet tömni zsírral, de én előtte gyakoroltam egy rossz tönkretett csapágyon, mert könnyen törik az a vékony műanyag. Szikének az élével, minél nagyobb felületen alányúlok (nem a hegyével!) és körbe körbe kimozdítom a helyéről. Nem árt ha van ugyanolyan méretű rossz csapágyad, amiről átteheted a porvédőt, ha esetleg eltörne, de kis gyakorlás után már nem igazán tudod eltörni, ha van kézügyességed. Tartalék porvédő nélkül mondjuk én nem állnék neki, de ha van tartalék, akkor mindenképp szeretem rendszeresen kimosni, majd újratömni. Bármennyire zárt cuccok ezek, szemmel láthatóan beáznak, megtelnek sárral, porral, legalábbis nálam és ha megtömöm zsírral, sokkal tovább tartanak.
    És most jöhetnek a fuj fuj, azt soha nem szabad megbontani, mert teljesen zárt kommentek ;]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák