Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz varsam #139307 üzenetére

    5-6 rendelésem már tuti volt tőlük (egyébként ugyanaz a cég, mint a Planet-X, még a regisztrációm is mindkét oldalra érvényes - viszont a kínálat nem teljesen ugyanaz), általában megérős dolgaik vannak.
    Nagytételben veszik Kínából, és nincs köztes kereskedő, azért tudják ezt csinálni. A supportjuk azért hagy némi kívánnivalót maga után, bár többnyire válaszolgatnak. Garis ügyem még nem volt velük, azért lehet olvasni horror-sztorikat, de valahová a kínai rendelés és egy német webshop közé pozícionálnám őket mindenben.

    Az M1900 Spline kifejezetten a NEM JÁNLOTT kategória, ahogy én olvastam, másik fórumon is egyből lebeszéltek róla, amikor kérdeztem. (a racsni a korán halós)

    Az XC sisakról azt tudom elmondani, hogy a műanyag kidolgozása 9/10 pont, itthon dupla áron (~15000Ft) bezárólag nem hiszem, hogy jobbat kapni. Egyébként hibátlan, az ellenzője levehető, bogárhálós, és elvileg külön vehető hozzá belső szivacs (mondjuk összemérhető az ára a sisakéval). Ja, és in-mold, ha minden igaz, nekem drágábban volt már Casco ragasztott... meg egy Deca országútis van, szintén drágább volt ennél, csak ez tetszett is, és azzal indokoltam magamnak, hogy legyen egy rendes montis is, ami kicsit jobban védi a tarkót.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák