Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Ariadne #7012 üzenetére

    Kicsit talán félreértettek, én a KTM-et nem azért mondtam mert hogy most az egy álom bicikli, hogy hú de jó (persze egyáltalán nem rossz), csak olyanból van Meménél olyan merevvázsaban, ami tetszik és jó lenne nekem felszereltségileg is.

    Szóval természetesen nem a KTM a lényeg, de azért valljuk be, nem egy rossz márka az sem, eléggé nagy neve van, legalább akkora mint egy Meridának.

    Más1:

    Ez a meleg azért eléggé ki tudja készíteni az embert, meg a biciklit is. Napon már olyan érzésem van mintha már olvadna az olaj a láncról :D. A markolat is elkezd picit csavarodni a hőtágulás miatt és a 2.2-es terepgumi meg gyakorlatilag egy traktor hangjával egyenértékű, ha kicsit jobban megtekerem, persze ez azért van mert a forró betonon kb. már szinte ráragad a külső :D. (ha valaki mögött vagyok, már 5-10 m-en belül hátranéz hogy ki ez az állat mögötte :D)

    Más2:

    Nagyon erősen el kezdtem gondolkozni, hogy mi lenne ha csak tényleg a vázat és a teleszkópot cseréném le. Meménél van most egy extra extra könnyű kézzel épített fully váz nem valami nagy durr rugós taggal, de talán így tudnám a legolcsóbban megúszni.
    Csak egy vázat és egy teleszkópot így eladni eléggé nehézkes lenne szvsz. Ha meg el is adnám sokat buknál rajta.

Aktív témák