Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TAKÍÍ

    tag

    válasz rétisün #12092 üzenetére

    Na így van!! Ez a bajom hogy lehet hogy ha veszek egy bringát egyben az olcsóbb mint ha külön alkatrészenként.....de mindíg lesz gyenge pontja ....

    Ez főként a montiknál van így...vesz az ember egy bringát 100-150 rugó körül vagy ...azt rájön hamar, hogy a kerék szar jönnek bele a nyolcasok elöször csak felni csere...
    Teló van a bringán mer az persze kell, de az se az igazi nem rugózik olyan jól...és persze nem fogja sokáig bírnia strapát(de ez is belekrül sokszor 40 ropiba, ha külön megvennéd)
    van rajta tárcsafék, ami ma már ciki ha nincs egy bringán (még a Tescos szaron is van)
    és persze nem is biztos, hogy olyan jól fognak lehet hogy elég lenne egy normális V fék
    (nekem az elején tuti elég lenne)
    És miután ezeket lecserélem ugyanott leszek mintha összeraktam volna...
    ráadásul csomószor egy két alkatrész túl jó számomra, ami már fölösleges...

    De most komolyan ez olyan mint számgép....vehetsz összerakott konfigot....ami nem rossz, meg elsőre jónak tűnik, de mindig valami egy picit hibádzik: egy kicsit jobb videokártya...,kicsit több RAM...a tápról meg kiderül hogy noname szar...,
    de persze vehetsz "gamer" PC -t 300 rugóért....ami nagyon faxa....csak épp minek..
    az arany közép út is bőven elég...

    Na ezér építenék bringát....

    NA de országúti igen a marokváltót az országútira gondoltam ....ez mér lenne lehetetlen..??? Jobb mintha nem lenne rajta váltó...ez mindig is érdekelt:mi ennek a technikai akadálya?

    JA és igen pont az a lényeg hogy országútiból nem kell a csilli villi ultrakönnyű bringa...mert annyit úgyse tekerek meg úgy se versenyzek....,
    de azért valami minimumot megüssön ....legyen normális váz elöl országúti kormány és váltani valahogy lehessen vele....
    Viszont itt mivel ezt csak tekerésre használnám és mivel kezdő lennék....ezért olcsóbb alkatrészekből raknám össze.....a kérdés csak az hogy így mennyiből lehetne kihozni???

    MOD: Ja használton is gondolkodok mert tényleg lehet hogy ott is ki lehetne fogni egy két jót

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák