Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz Ariadne #23338 üzenetére

    Ez úgy volt, hogy még 2 hétig ott állt volna a bringa, de a hétvégi jóidő bezsongatott és a héten máskor nem lett volna időm elmenni. Bár ettől még pöcre kellet volna állítani szerintem is, de nem ár "bíbelődni" vele.

    Köszönöm a pumpálási lehetőséget, lehet élni fogok vele, bár nem tudom még mi marad a szezonból, jövőre biztos venni fogok.

    A telóval még kérdések, az írják, hogy 100-as de az oldalán ott van, hogy 80, 100-130 ig.
    És buta kérdés, bár már olvasgattam a leírását, de ezek szerint ebben a telóban nem lesz a téli merevség effekt. Mert nincs mi megdermedjen.

    (#23337) venember83:annyira, de annyira

    Meme teló ügyben viszont lehet kérném majd a segítséged, mert azt biza nem szeretném, hogy tönkre menjen 1év múlva..
    A boltosokról csak jót tudok mondani, tényleg segítőkészek voltak, meg megengedték a későbbi fizetést is. A Srácnak 1 év útán jött meg a speci 29-e. Ő meg azért van most bezsongva.

    A csavarokat én is meghúzogatnám, karban tartással kapcsolatban meg az egyszerű dolgokat úgy is el kell sajátítani.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák