Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz sgery #4160 üzenetére

    Ez most 10 perc volt, mert beraktam neked a kódba egy-két változatot a betűtípusokhoz, hogy tudj válogatni (mindig az utolsó stílus jut érvényre [hacsak valahol előtte nincs !important utótaggal beállított stílus]):

    http://jsfiddle.net/Sk8erPeter/Nfver/embedded/result/

    A kódját látod, ha a jobb fölső sarokban ráklikkelsz a plusz ikonra.
    Szerintem eléggé hasonlít a jelenlegi menüdre. Sokkal élesebb is. Ezen aztán lehet csiszolni.

    ===========

    Gáz hozzáállás, ha úgy vagy vele, hogy "nem ti vagytok a célközönség" - és? Nem lehetünk egyszer akár vevőid is? Vagy nem tudsz olyat elképzelni, hogy mondjuk valaki kertész, de mellette akár dizájner/honlapszerkesztő is? Vagy csak úgy simán hobbiból érdeklődik a kertészet iránt (vagy mert épp ilyen kattanása volt), de ráncolja a homlokát, látva ezeket a hibákat a honlapodon.
    Még egyszer mondom, nem kell tragédiát csinálni a hibákból, de azt megint csak nem értem, miért nem lehet elfogadni, hogy ezek mégis nagyon szembetűnő hibák, és nem jó hozzáállás leszarni, ha úgyis csak kertészeknek készül. :)

    "Ma pl. kijavítottam minden apró helyesírási hibát, amit észre sem vesz az ember úgy átsiklik fölötte, de mégiscsak sokat számít."
    Azért így is benne hagytál párat. (pl. "hozzá értő" --> hozzáértő, és hasonlók).

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák