Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz 7 #20958 üzenetére

    Ott volt egy csomó vagy, ez sem elég? Az a vicc mivel te normális vagy téged úgyse akarna b@szogatni senki. c/ se itt, se személyesen / Nem kötsögök vagyunk mi, de nem is birkák, mint ahogy sok más "kollegád" szeretné azt hinni. Személyesen valszeg ők is teljesen normálisak - legalább is nem hülyébbek mint legtöbbünk - csak hát ugye itt megmutathatják a hatalmukat, ami valójában nincs. Élni vele, de nem visszaélni. Ez vagy van vkinél alapból, vagy beleverni se lehet...te ezen sajnos nem segíthetsz. De azért jó tudni hogy akad normális mod is. Én személy szerint teljesen nyugodt vagyok:) Pontosan tudom, hogy aki itt olyan hatalmas ember az fél méterről nem lenne több bárkinél az utcán, csakhogy arról le kéne szállni a lovacskáról hogy ezt megértse. Írhatnék még erről, de nem fogok. Akik ide járnak úgyis tudják miről beszélek - mind erről beszélünk -, te meg igazán úgyse fogod megérteni ha valós ok nélkül b@szogatnak, kiraknak, adatlapodra hamisítanak. Mert az úgy tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés. Aztán nem kell csodálkozni ha nagybetűs jön be akár csak beköszönni egyből küldjük másfajta éghajlatra. Te korrektnek tűnsz, ennek is örülünk hogy van ilyen még a ph-n elvétve :R
    Na mentem aludni, nem azért nem válaszolok mert nem merek ;]
    ha bannolsz az csalás:D

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák