Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz rii #9 üzenetére

    1. Nemárt, ha tudsz úszni.
    2. Ha van pénzed, vehetsz hajót, lapátot, felszerelést, és akkor 2 délután megmutatja valaki neked a technikát.
    2.b : beiratkozol edzésre, és akkor X pénz fejében megtanitanak, plusz hajót is bérelhetsz / adnak.
    3. 1-2 hét után már úgy evezel, de úúúgy! :)

    Megdobbant a szivem, mikor megláttam a topicot. 6 évig eveztem az Olajbányász SE kötelékeiben, elöször Gigi, aztán Gyuris Lajos szárnyai alatt. Sajna versenyig soha nem mentem, a suli fontosabb volt. De soha nem fogom elfelejteni azokat a délutánokat, amikor a Tiszán a 186-os fölött meseszép környezetben, távol mindentöl, ami civilizált, ami zajos, ami büdös, csak eveztem, siklottam a vizen, körülöttem a vadszölövel benött fákon.
    Nagyon fáj, hogy ma nem evezhetek, de minden erömmel azon vagyok, hogy ha ritkán is, de le tudjak járni. Pesten milyen lehetöség van? Vagy menjek vissza Szegedre?

    Ave Kajakosok!! Hajóra fel! :C

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz rii #9 üzenetére

    régen a Multi SE- nél tanultam kajakozni, frankó hely! Nemtom hogy még létezik ez, hisz több mint 10 éve volt már ez. Mindenesetre néhanapján szivesen elmennék kajakozni, gondolom ez olyan mint a biciklizés, hogy nem lehet elfelejteni. Hogy megint beiratkozzam egyesületbe, arra meg nincs időm már. Tök jó volt annó :), jó visszaemlékezni.

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák