Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispal87

    aktív tag

    válasz benjoe1 #7623 üzenetére

    - Mobilnet nekem működött (igaz fixen edge-re volt állítva, mivel enyhén szólva halovány a lefedettség).
    - GPS-t "célprogrammal" nem próbáltam, csak a böngésző kért hozzáférést, az tudta merre vagyok, helyesen.
    - Akksi használat rendben volt, nem merült jobban az átlagosnál, pedig bolyongtam a beállításokban nem keveset.
    - Auto fényerő: megmondom őszintén nem igazán figyeltem, felhúztam fullra aztán bekapcsoltam auto-ra, azt láttam, hogy akkor visszavette a fényerőt, de utána nem foglalkoztam vele míg használtam.
    - Telefonáltam, én hallottam és engem is hallottak, bár én egy kis sistergő szerű zajt azért felfedeztem, de a másik oldalról nem említették, hogy bármi probléma lenne.
    - Térerő gondjaim nem voltak, beállítottam fix 2G-re. 3G-t sajna nem tudtam kipróbálni a már említett lefedettség hiánya miatt.
    - Kamerát keveset használtam, 3-4 képet lőttem vele max. mert éppen kellett, vállalható szerintem, így elsőre nem rosszabb mint Stanner rommal. A videofelvételnél viszont bedöglik a tudomány.
    - Egy játékot próbáltam ki rajta, nem akartam belakni, az ment rendesen (valami 3D-s pinball) . "Döcögést" sem érzékeltem.
    - Nem melegedett a teló amig használtam!

    Mindezt úgy vedd figyelembe, hogy sokat nem használtam, kb 2 napot volt a telefonon, nem laktam be, szinte csak a szűz rom volt rajta, + a frissítések amiket alapból felajánlott.
    Nekem bejött, a Blade-emen is CM rom volt, szerettem. Ha pofoznak rajta még egy kicsit és működik a bluetooth és a videó akkor használni is fogom szerintem a közeljövőben.

Új hozzászólás Aktív témák