Hirdetés

2019. május 23., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-08 20:04:39

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje + ok max 15 sorban
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22101) Benkovics91 válasza Butcher82 (#22100) üzenetére

Benkovics91
(lelkes újonc)

Adom ezt a véleményt én is!

Üdv: Benkovics91

(#22102) koko52 válasza Butcher82 (#22100) üzenetére

koko52
(PH! addikt)

36 üzletem volt már itt. Mind előre utalással 18 oda és 18 vissza. Csak úgy utalok ha van már értékelése és olyan képet küld amilyet én kérek az általam kért szöveggel. És erre kap 1 percet. Mindenki feleljen a saját hülyeségeiért.
Norminak még e-bay vizjeles képre is utalnak. Erre nincs orvosság...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#22103) atee

atee
(őstag)

Túl van ez az egész ragozva már! Sajnos kijelenthető, hogy az esetek minimum 90% ban a becsapott vevő a hibás. Dobozban nőttek fel talán... Nem szoktam ide írni egy-egy jelentésre. Mert a topik szabályzata nem engedélyezi. Viszont lássátok be, hogy hajmeresztő ahogy beuggranak egyesek! Csak bízom benne, hogy tanulnak belőle...
Persze a rendőrség is egy nagy lúzer, hogy nem tud egy ennyire amatőr csalót lekapcsolni...

(#22104) rukka

rukka
(lelkes újonc)

Vettem és adtam is el a HAn épp eleget; végtelenül egyszerű a dolog; ne "keresek" hirdetést adj fel, hanem keress. Ha van olyan ami kell írj az embernek. A keresek hirdetés azt üzeni, hogy tapasztalatlan/lusta vásárló vagy akire rá lehet sózni valamit vagy át lehet vágni.

Egyébként fizethet a HA "adót" Normannak és a hasonszőrűeknek, sőt mintha proaktív lett volna és javasolta is ezt fentebb. Ha ti is bűnözők lennétek kiszámolnátok, hogy kinek éri meg fizetni a probléma megoldásáért; mert valakinek fizetni fog kelleni, vagy marad a probléma, és ezzel nem javasoltam ám semmit, de semmit.

[ Szerkesztve ]

(#22105) maláj válasza rukka (#22104) üzenetére

maláj
(őstag)

ha fizetsz nekem "x" összeget nem verlek pépesre minden második nap ...
fogsz fizetni ??? :U

te már elkezdted a szilveszteri piálást vagy was ist los ??? :DDD

ha már az aláírást is cenzúrázzák akkor a PH lapcsalád minden tagjára bekapcsoltam minden reklámblokkolót ami csak létezik :DDD

(#22106) koko52 válasza rukka (#22104) üzenetére

koko52
(PH! addikt)

Az adót fizessék továbbra is a lúzerek! Engem is megtalált, én miért nem utáltam? :F

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#22107) MasterMark

MasterMark
(Jómunkásember)

Szóval:

Miért nem szűritek a privátokat csak egyszerűen? Ha a sablon szöveg menne, akkor ne továbbítsa és kész.

Miért nincsenek csali hirdetések olyan formában mint amire megy amúgy is?

Miért nincs ez az egész automatizálva?

Jómunkásember

(#22108) Kalandor válasza MasterMark (#22107) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Miért nem szűritek a privátokat csak egyszerűen? Ha a sablon szöveg menne, akkor ne továbbítsa és kész.
Vannak szűrők.

Miért nincsenek csali hirdetések olyan formában mint amire megy amúgy is?
Mert a csali hirdetéseknél hamarabb megvan máshogy.

Miért nincs ez az egész automatizálva?
Részben van, részben meg nem is lehet.

(#22109) MasterMark válasza Kalandor (#22108) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Akkor nem elég jók a szűrők.

Már alapból ha valaki ilyen konstellációban küld email-t, azt fogja meg. Látom hogy írtátok, hogy nincs elég időtök, de ilyenkor jelölje meg emberi átnézésre.

Nyugodtan lehetnek komplexebb szűrők, pl. ha nagyon különbőző kategóriákban lévő keresek hirdetésekre megy privát egymás után.

Írta, hogy VPN-t használ. Külföldi IP-k már alapból legyenek gyanúsak pl.

[ Szerkesztve ]

Jómunkásember

(#22110) Silent77 válasza MasterMark (#22109) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Nem szűrő kell ide, fel kell nőni az embereknek!
Ennyi nem több.
Ilyen dumával azonnal levágom, hogy csaló, és ezzel a legtöbb ember így van.
Sajnálom a károsultakat, de erről csak ők tehetnek senki más.

(#22111) MasterMark válasza Silent77 (#22110) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Ez tény. Én mindig úgy utalok előre, hogy tudom, hogy ez a pénz ugorhat.

Mikor a PS3-at vettem, határmenti település, csak előreutalás. Hát nagyon gyanús volt, és tudtam előre, hogy hát max. luft. (Szerencsére nem kamu volt.)

Viszont ez, hogy már ott tartunk, hogy a hardverapró a hibás...

[ Szerkesztve ]

Jómunkásember

(#22112) Silent77 válasza MasterMark (#22111) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Én olyannak nem is utalok előre. :)
Kizárólag olyantól vásárlok akit vagy ismerek, vagy ismerős ismeri.(ezt a ph-ra értem) Lehet, hogy tovább tart, de biztos, hogy nem vernek át.
Inkább drágább legyen, vagy várni keljen.

Ez egy rossz vicc, hogy a ph-t hibáztatják. Még most se akarom elhinni.

[ Szerkesztve ]

(#22113) zsozsóka

zsozsóka
(újonc)

bánáti károsultak figyelem
ismerek egy személyt ,aki ismeri a családot,így ismert a címe apuka,anyuka faszbúkos elérhetőséggel,munkahellyel
esetleg egy baráti összejövetel a családnál elérheti a kívánt hatást,ha már a rendőrség nem képes ezt a férget megfékezni
:))

[ Szerkesztve ]

A válaszod köszönöm Zsolt

(#22114) janeszgol válasza zsozsóka (#22113) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Két bűncselekményt is olvastam a hozzászólásodban. Óvatosan!
Természetesen ez a Norman megérdemelne egy verést, de ésszel.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#22115) Lackooo84 válasza zsozsóka (#22113) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

Hát szerintem te többet kapnál önbíráskodásért, mint a normandiai a csalásokért - üdv itthon... :DDD

[ Szerkesztve ]

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#22116) Tiibor válasza Silent77 (#22112) üzenetére

Tiibor
(újonc)

A legnagyobb gond szerintem itt az hogy nagyon messze vannak az emberek egymástól és nem feltétlen az hogy egy termék 1-2ezer forinttal olcsóbb a másiknák. Ha lenne a hp-n belül egy rendszer (amit szerintem 20 emberből meglehetne oldani) akikben meglehet bízni stb lehetne azt csinálni hogy minden nagyobb városba lenne egy ember akin keresztül lelehetne bonyolítani az üzletet.
Pl: Valaki akar venni egy pc-t Szolnokon, ami Pesten van fent, nem fog felmenni érte, írj egy üzenet a feladónak hogy érdekli, de nem fog érte menni, utánvételel szeretné megvenni. Az eladó megírja hogy nincs utánvétel, előre utalás van. Az utalás szónál az üzenetben a rendszertől kap egy üzenet a vevő: "Kedves Vevő! Nálunk a hardveraprón sokszor történik meg az hogy előre utalás után nem küldik el a kívánt terméket stb... EZÉRT mi létrehoztunk egy rendszert amivel szeretnénk segíteni a tagjainkat, a rendszer 20 emberből áll akik az ország több pontján vannak ha valaki szeretne vásárolni egy terméket, de nagyon messze van tőle, vagy nem akar elmenni személyesen érte, és biztosra szeretne menni, akkor ezt igénybe tudja venni
Az eladó elviszi a termékét a legközelebbi a rendszerben jelenlevő emberhez átadja neki, majd ez a személy szól hogy szia igen, itt a termék utald át az összeget NEKEM! (nem az eladónak!) megkapja az összeget, leveszi belőle a postai költséget feladja a postán stb... majd az összeget tovább adja az eladónak
Mehetne 3%-os jutalék rendszerrel is, vagy valamilyen ellenszolgáltatással a hp-n pl: ingyen prémium hirdetés

Csak három pesti ilyen emberrel szerintem a felét az üzleteknek lelehetne fedni, és Pesten vagy környékén talán még mondjuk egy 3000 ft-s terméknél is megérheti az hogy biztosra menj mert tömegközlekedéssel minden elérhető.

És nem kell hogy mindenki használja ezt a szolgáltatást, ezt csak egy opció ami azért van kitalálva hogy mindenki megkapja azt amiért pénzt ad.

Biztosan nem lehetne megoldani az ország minden pontján megoldás legyen, de egy bizonyos részt biztosan lelehetne fedni vele.

Biztos vagyok benne hogy tudnátok ezt az ötletet csiszolni, átgondolni, mert vannak olyan pontjai ahova kitudtok találni jobb dolgokat, de azért leírtam mert szerintem ezzel lehetne mit kezdeni és átgondolandó szerintem, nem mellesleg, hogy vannak itt olyanok akik olyan tagok itt, akiknek rendes üzletük van egy adott helyen, akihez betudod vinni ez miatt a terméket, az üzletükbe stb.

(#22117) MasterMark válasza Tiibor (#22116) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Ezt kb. most is meg lehet beszélni az adok-veszek topikokban.

Jómunkásember

(#22118) zsozsóka válasza janeszgol (#22114) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

na ne viccelj már
kíváncsian várom,hol találtál benne bűncselekményt,de azért előtte fusd át kérlek a btk-t,és amit írtam azt is

[ Szerkesztve ]

(#22119) MasterMark válasza zsozsóka (#22118) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Ebben amit leírtál abban nem volt. Amit sugalltál abban lehetne.

Jómunkásember

(#22120) KEndre válasza Kollateral02 (#22076) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Norman, van egy javaslatunk: húzzál el gyorsan innen, mert ezekről az oldalakról te már te egy fillért se fogsz lenyúlni! Elég volt, ha a jog nem véd meg minket, akkor most jön az önvédelem...

"Tudjátok, mindig a hackerrel kell alkudni :)
De tényleg. Elmondom mikor hagyom abba, és mi a javaslatom."

Ezt a szövegedet meg felfogtuk egy sima btk-s zsarolásnak, amiért egyszer még éveket kell majd eltöltened a rácsok között.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#22121) janeszgol válasza zsozsóka (#22118) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Munkahelyi megkeresés az egy. Elmenni a családhoz az kettő, FB három. Gondolom azért válaszoltál ilyen nagy mellénnyel, mert átfutottad a btk-t.
Október végén az elsőben volt részem, én privát emailben megfenyegettem a másikat, hogy szétbaszom a fejét. Mivel magán emailben csináltam, ezért én szabálysértést követtem el (ha FB-n csinálom, akkor bűncselekmény), ő a munkahelyi megkereséssel bűncselekményt. Így "nyertem" és az ügyvédek csak tanácsoltak, nem kellett perre vinni. .

Szerk.: nem azért írtam, mert annyira sajnálnám (talán a családját igen, attól függ, cinkosak-e), csak nehogy valaki a te felhívásodra bűncselekményt kövessen el!

[ Szerkesztve ]

(#22122) zsozsóka válasza MasterMark (#22119) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

semmit nem sugalltam,leírtam a tényeket.
nem írtam verésről,nem is gondoltam rá,csak a sima jelenlét a lényeg
zaklatást sem írtam,nem is gondoltam rá
önbíráskodást sem írtam és nem is gondoltam rá
tényleg
ezekkel nem lesz se pénz se megnyugvás szerintem

(#22123) zsozsóka válasza janeszgol (#22121) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

nem kellett átfutnom,ismerem kicsit :K
igen,amit te csináltál az bezony az
ellenben amit én írtam az egyik sem az
de azért értékelem a jó szándékú figyelmeztetést :R
peace

(#22124) VinoRosso

VinoRosso
(PH! addikt)

IT security 101, hogy megkerülhetetlen rendszer nincs, ezért mindig a megkerülés költségét kell annyira felemelni, hogy a bűncselekménnyel szerzett haszon ne fedezze.

Vagyis úgy kell kialakítani a HA rendszerét, hogy túl sok energiát kelljen befektetni ahhoz, hogy csalni lehessen.

Ezért írtam kb 1 hónapja, hogy friss regisztrációval ne lehessen privát üzenetet írni se hirdetést feladni. Teljen el legalább egy-két hónap és legyen az illetőnek 2-300 hozzászólása, ennyit nem sokan fognak belefeccelni egy csaló account létrehozásába. Elvileg ez egy szakmai fórum ahova fórumozni járnak az emberek, az üzletelés másodlagos, tehát a felhasználókat nem kéne, hogy zavarja.

Ráadásul a legtöbb embernek már van ennyi az accjában, és nemhiszem, hogy özönlenének az új regisztrációk, és egy ilyen hátráltatná az oldal bővülését.

Ha csak annyi lett volna, hogy újonc egy napig ne írjon privátot megy ne adjon fel hirdetést ez a bánáti normátlan már rég elbukott volna, mert a tetteit a regisztráció utáni első negyedórában követi el, mivel ennyi idő alatt észleli a rendszer és kitiltásra kerül.

Ezt mind leírtam ide egyik éjjel 1 hónapja reggelre már hűlt helye volt a hozzászólásnak...

Helyette most eljutottatok oda, hogy boldog-boldogtalan ide irogat felháborodásában mindenféle zagyvaságot.

Ez most jobb?

(#22125) MasterMark válasza VinoRosso (#22124) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Ha egy ilyet megcsinálnának, akkor jelentősen esne a bevétel.

Van aki csak hardveraprózik, a fórum nem érdekli.

Bár minket tényleg nem zavarna, akinek rögtön kell az mehet jófogásra. Csak hát itt nem csak rólunk van szó. Illetve a HA sem épp a közösségre épül...

Tessék jó példa mikor az apró csak a fórumozó közösségnek van: [link]
Nálunk HA-n itt már üzletrontós jajveszékelés van ilyennél.

[ Szerkesztve ]

Jómunkásember

(#22126) zsozsóka válasza VinoRosso (#22124) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

igazad is lehetne,de
az oldalnak az üzlet és a pénz a lényeg,nem az hogy ne legyen csaló
ezt nem értitek
tisztelet és megbecsülés azoknak itt,akik azon fáradoznak a szabad idejükben,hogy minél jobban megnehezítsék a csalók dolgát

[ Szerkesztve ]

(#22127) VinoRosso válasza MasterMark (#22125) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

Ez szerintem nem állja meg a helyét:

1) A PH-n csak HA-zó réteg szvsz marginális, többen járnak fórumozni

2) Még marginálisabb az aki nem értené, hogy egy ilyen intézkedés a saját biztonsága érdekében létezik

3) Ezzel a HA színvonala csak nőne, mivel biztonságosabb lenne ellenben a versenytársaival ahova kiszorulnának a csalók és azok kevésbé lennének biztonságosak. Biztonságos vs kockázatos: te melyiket preferálnád?

(#22128) Ciccuka

Ciccuka
(PH! addikt)

Ha egy friss újonc ír valakinek privit, akkor dobjon fel az oldal egy piros figyelmeztető üzenetet.

🏎️ 🏁

(#22129) MasterMark válasza Ciccuka (#22128) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Nem fogja érdekelni azt aki most is beleesik ebbe.

Első dolog megnéznem az értékeléseket, meg hogy mikor regisztrált, meg esetleg a többi hirdetését is.

Aki ezekkel nem foglalkozik, az olvasás nélkül nyomná ki azt az ablakot is.

Saját magától nem lehet megvédeni senkit...

Jómunkásember

(#22130) Tiibor válasza VinoRosso (#22124) üzenetére

Tiibor
(újonc)

Valami van benne, de így hülyeség lenne. Nem tudsz írni privátot, tehát biztos hogy egy hozzászólásban leírod a telefonod számát vagy az email címed és ott beszéltek tovább, és semmi se fog meg maradni az üzenetekben, de az idős részben lehetne valami jó. Ha úgy lehetne csak regisztrálni hogy amikor regisztrálsz smsben elkell küldened egy címre egy szót és csak úgy?

(#22131) Tiibor válasza MasterMark (#22117) üzenetére

Tiibor
(újonc)

Meg, de a normál felhasználó nem fog keresgélni abban a csoportban

(#22132) oleslie válasza zsozsóka (#22118) üzenetére

oleslie
(fanatikus tag)

a szó amit keresel: felbujtás, szintén büntetendő. Ha tényleg megcsinálod/-játok, majd mondhatod a bírónak, hogy szerinted nem

mindenki jó valamire. ha másra nem, hát elrettentő példának

(#22133) VinoRosso válasza Tiibor (#22130) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

Hozzászólásban? Mármint csakúgy beírsz egy random topicba, hogy ez az e-mail címem írj ide mert kizárnak? Annak mi értelme?

Azonnal jelentenék és törölnék a hsz-t. Másrészt nem tudja célba juttatni, mert nem sok esélye van, hogy valaki aki keres egy terméket egy hirdetésben az meg fogja nézni azt a topicot ahova beír.

HA-n pedig nem működne egy újoncnak amint írtam ugyanúgy ahogy egy nem regisztrált tag sem tud semmit csinálni csak a hirdetéseket böngészni.

De ha nagyon égető csökkentett funckionalitással meg lehet oldani a HA működését újoncoknak is, de csak vétel szempontjából.

Kell egy buy gomb a hirdetésekre amire ha a vevő rákattint megkapja az eladó számlaszámát. Ide utalja a vételárat és miután beérkezett az eladó visszaigazolja, és ezután kiküldi az eladónak a rendszer a szállítási címet.
Kérdést a termékről meg csak nyilvánosan a termék adatlapján lehetne feltenni és a szöveg csak jóváhagyás után jelenne meg. Ebay, vatera kb így működik, nem engedik a privát információcserét nehogy a fee megkerülésével tudjanak üzletet kötni. Privát nuku.

De szerintem nem érné meg egy ilyen funkció fejlesztésébe energiát fektetni, mert elenyésző lenne azoknak a száma, akik nem várnák ki az időt, amíg teljes jogú tagok nem lesznek, viszont egy csökkentett funkcionalitású HA-val ellennének addig.

Az a baj, hogy amíg nincs semmiféle szűrő amin át kell menni a regisztráltnak addig a regisztráció semmit nem ér, szinte ugyanannyi mintha egy külsős lenne. Hiába tiltják ki villámsebességgel a dupla regeket látod még ebbe a topicba is beszemtelenkedik:

"Bánáti Abnormann vagyok, ez az 1536. regisztrációm és vidáman irogatok bárhová, mert megtehetem".

Na EZT kéne megszüntetni.

(#22134) zsozsóka válasza oleslie (#22132) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

a felbujtásnak kell lennie egy konkrét,törvénybe ütköző cselekedetnek is,hogy mire "bujtasz fel"! egy baráti összejövetel nem ütközik semmilyen törvénybe-még,nincs az a bíró aki ezért elitél(het)ne
max a helyszínen egy túlbuzgó rendőr felszólíthat,hogy szabálysértést követsz el a gyülekezési törvényt sértve,és vonulj el,ennyi

[ Szerkesztve ]

(#22135) Williamgrant válasza zsozsóka (#22113) üzenetére

Williamgrant
(PH! kedvence)

Csak nekem jutott eszembe hogy az iratok lopottak? A személy valódi, de visszaélnek az adataival?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_powerup_hatizsak_ph_egeralatet_ph_golyostoll_eg/hsz_1-50.html

(#22136) zsozsóka válasza Williamgrant (#22135) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

nem értem mire gondolsz?
személyes ismeretségnél nincs jelentősége a személyinek :N

(#22137) Williamgrant válasza zsozsóka (#22136) üzenetére

Williamgrant
(PH! kedvence)

Gondolkodj. Ellopom az irataid, hasonlítok rád, nyitok otp számlát, a Facebookos fotóid lementem és csalok vele.
Téged meg jól pofán vernek lépten, nyomon. Így már érted?

Nem mondom hogy így van, de azért az önbíráskodás sem ésszerű dolog.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_powerup_hatizsak_ph_egeralatet_ph_golyostoll_eg/hsz_1-50.html

(#22138) zsozsóka válasza Williamgrant (#22137) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

1 van egy srác akinél szintén bepróbálkozott az emberünk,és a beszélgetés alatt kiderült,hogy ismerik egymást,szinte egy helyen laktak stb. így remélem már érted
2 sehol nem szerepel önbíráskodás,se erre felhívás vagy felbujtás,se semmi.éppen ellenkezőleg,leírtam ez és a többi ilyesmi,törvénybe ütköző cselekedet megnyugvást nem ad,csak az elkövetőt sodorja bajba
egyébként már volt bent,nincs szó lopott iratokról,mindent tudnak róla,csak éppen nem találják,vagy nem akarják

[ Szerkesztve ]

(#22139) Diabolis válasza VinoRosso (#22124) üzenetére

Diabolis
(újonc)

Na gyorsan pár sor : én telefonról olvasom az oldalakat. Kezdek a mobilon, végzek a blogon. Telefonról írni szar. Nem tegnap regeltem, még sincs özön hozzászólásom. Két - három havonta aprózok. De akkor azért itt veszek vagy adok, mert itt kisebb eséllyel futok bele szarba mint pl egy vaterán.
Soha a büdös életben nem lesz 300 hozzászólásom. Miért én szívjak, mert sokan annyira hülyék, hogy nulla percesnek utalnak előre? Aki ilyen hülye az megérdemli.

(#22140) tillatrilla

tillatrilla
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Mindig olvasom ezt a fórumot,beírni nem szoktam,csak le vonom a tanulságot. De most nem értem ezt a fröcsögést. Az,hogy valakit átvernek,szerintem mindig benne van a pakliban. Én is többször vásároltam már itt,és mindig előre utalással rendeztem az anyagiakat. Igen,eddig szerencsém volt. A személyes átvétel a távolságok miatt 99%-ban szóba sem jöhet. Persze,azért bújkál bennem a kisördög,míg ide nem ér a termék,hogy remélhetőleg azt kapom,amit vásárolni szetettem volna. Volt már rá itt példa,hogy sok értékeléssel rendelkező eladó is károsított meg vásárlókat. Ezeket kiszűrni szerintem képtelenség. Mindenkinek saját felelőssége,hogy előre utalással vásárol,vagy sem. Magamon,és az eladón kívül nem hibáztathatok senkit,hogy miért vertek át... Ha át akarnak verni,így is,úgy is megteszik,mert erre nincs 100%-os megoldás.

Isten megteremtette a Földet. Minden mást a kínaiak....

(#22141) Koczentor

Koczentor
(újonc)

Sziasztok. B.Norman vagyok.

Szeretnék egy örömteli bejelentést tenni: 2019.01.01.-től (azaz holnaptól) befejezem áldásos tevékenységem az interneten. Nem szeretnék magyarázkodni, főleg nem mentséget keresni. Meg volt az oka ennek az ámokfutásnak, amit véghezvittem. Konkrétan az életem múlt rajta. Kifizettem minden életveszéllyel fenyegető tartozásomat, most remélem jönnek a visszafizetések... Lassan, de biztosan. Nem tudom mikor, mennyit, ki(k)nek és hogyan, de szépen lassan vissza fogok fizetni mindent, ha évekbe is telik. Már csak a saját lelkiismeretem miatt is.

Nem hiszem, hogy sok olyan csaló létezik a Földön, akinek van lelkiismerete, és szeretné kártalanítani a károsultakat. Én közéjük tartozom. És aki jól informált engem illetően, az tudja, hogy legalább 800 ezret már visszafizettem, és ezt tervezem folytatni a jövőben is...

Jelenleg háziőrizetben vagyok, naponta 2-3 alkalommal jönnek ellenőrizni a rendőrbácsik, és hamarosan megyek vissza a börtönbe - ahonnan nem régen engedtek ki - és leülök még 3-4 évet. Elbasztam, de megérdemlem. Talán többet is érdemelnék. Sajnos nem volt más választásom, de ezt úgysem értitek meg.

Ezentúl mindenki nyugodtan és bátran használhatja mind a jófogás mind a hardverapro oldalát, ugyanis én már nem leszek jelen többet. És ezt halálosan komolyan mondom. Szívesen elmesélném a történetemet, mert nagyon érdekes, és közel sem olyan egyszerű, mint gondolnátok. Talán bent megírom egy könyv formájában. Nem egy hirtelen ötlettől vezérelt csalássorozat volt, mint említettem. De mindegy is.

Nem számít semennyit, de szeretnék nyomatékosan bocsánatot kérni, és további sok sikert ehhez az oldalhoz, mert egyébként nagyon jól fel van építve, és nagyon rendben van.

Boldog új évet mindenkinek!

ui: Fogok még regisztrálni néha, de csak hogy ezt a szöveget néha ide bemásoljam, semmi másért...

Sziasztok!

(#22142) janeszgol válasza Koczentor (#22141) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Unalmas, köszi. 10-ből 10 csaló mindig ezeket mondja.

(#22143) Kalandor válasza Koczentor (#22141) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Logikai ellentmondást érzékelek:

"hamarosan megyek vissza a börtönbe" <--------> "Fogok még regisztrálni néha"

[ Szerkesztve ]

(#22144) seniman válasza Kalandor (#22143) üzenetére

seniman
(PH! kedvence)

A sitten is van már internet,úgy rémlik.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22145) Kalandor válasza seniman (#22144) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Egy halfway house-ban esetleg (van itthon ilyen?), de nem hiszem hogy internetes csalót a net közelébe engednek.

(#22146) Bodz válasza Kalandor (#22145) üzenetére

Bodz
(Ármester)

Gyilkosok is neteznek vidáman a telefonjunkról a magyar börtönökben.

Schiit Magni 2 Uber fejes erősítő eladó https://hardverapro.hu/tag/bodz.html

(#22147) Tomix24

Tomix24
(PH! addikt)

Most hogy megvan a címe... Előferdülhet hogy nem lesz keze amivel a leveleket írjon. Szorul a hurok...

(#22148) aprokaroka87 válasza Tomix24 (#22147) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Milyen címe?

(#22149) Papooo válasza Koczentor (#22141) üzenetére

Papooo
(senior tag)

Pár napja még meg akartad zsarolni az oldalt.
Ha háziőrizetben vagy, akkor hogy keresed meg a pénzt hogy visszafizesd az adósságod?
Mellesleg, a sok átverés közben sikerült egy (ismerős) smasszert is lehúznod. Ha ő véletlenül rád talál (elvégre minden testület egy nagy család), akkor sz@r világ jön rád, ha valóban ülni fogsz.

[ Szerkesztve ]

(#22150) seniman válasza Kalandor (#22145) üzenetére

seniman
(PH! kedvence)

A házi őrizet közben elkövetett netes csalások se túl hihetőek. :D Ezt hívják altatásnak,él és virul ez a szemétláda szerintem,sajnos.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.