Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pet_i

    senior tag

    válasz #38 üzenetére

    Helyes!:)
    Angolul érdemes csak jegyzetelni, ha közben magyarra próbálnád átfordítani, azzal egy csomó idő megy el és csak lemaradsz közben. Majd otthon átnézed, amit esetleg nem értesz. Mondjuk néha nálam is előfordult, hogy egy-egy szót magyarul is odaírtam, de előbb-utóbb teljesen hozzá fogsz szokni az angolhoz és már fel sem fog tűnni.:)
    A tankönyvek mind angolul vannak, persze ha rendesen jegyzetelsz és figyelsz órán, abszolút nem érdemes sztem mindegyiket elolvasni. Valamelyiknek tényleg elég nehéz a nyelvezete, rengeteg amerikai könyv van. Az viszont jó, hogy nem kell megvenni őket (jó drága lenne...), hanem a könyvtárból ki lehet (kell) kölcsönözni az adott félévre. Menj mindig időben, mert egy csomó könyvből kevesebb van, mint a létszám, szóval nem mindenkinek jut!
    A szakot akkreditálja a Manchester Metropolitan University, tehát a diplomában is lesz erre utalás, ezt csak most fogom megkapni, szóval nem tudom, pontosan hogy lesz benne.:) Azt meg végképp nem tudom, hogy nektek hogy lesz majd amikor majd diplomázol. Ezt érdemes majd megérdeklődni.

Aktív témák