Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz neduddki #5703 üzenetére

    :D

    van bkf-es ismerősöm, aki panaszkodni szokott, hogy neki bizony mennyit kell tanulnia, aztán amikor megnézem az anyagot a röhögőgörcsk fog el :) szal ez ilyen :)

    amúgy ma írtam egy maxpontos informatikai rendzserek zh-t :o
    a megoldás egy 4 soros sql lekérdezésvolt :D

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz neduddki #5703 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy az a legjobb suli, ami létezik, és egyértelmű, hogy a BME-hez képest szinte középsulinak mondható, de ettől függetlenül annyira nem gyászos a képzés, mint ahogyan sokan gondolják. A pletykáknak nyilván van valami alapja: rengeteg az idióta pénzes szülő gyermeke, aki oda jár, de képtelen bármit is elvégezni. :D
    Szóval ne gondold, hogy elfogult vagyok, egy árva szóval sem mondtam, hogy az ÁVF olyan szupi lenne, de azért nem becsülném le annyira. Oda jártam, tudom, miről beszélek, azért ott is meg szoktak izzasztani, leginkább a végefelé, amikor a hülye réteg már úgyis kiesett.
    Amúgy nem értem, mi ez a lekezelő stílus nálad, elég furcsa, hogy csak így tudsz "vitatkozni"... :U

    U.i.: amúgy igen, én pl. most szopok, mint a torkosborz, mert rohadtul köze sincs a végzettségemnek ahhoz, amit most tanulok :DDD Úgyhogy ebben igazad van, de ez sem ok nélküli, kissé sok volt a kihagyás matekból... (jópár év...) (ettől függetlenül érdekes módon vannak olyanok is, akik matekorientált középsuliból jöttek, mégis megbuknak minden sz*ron :DDD)

    ----------
    (#5705) bdav: hát igen, elhiszem, hogy nem lehet könnyű jó órát tartani... De azért van egy határ a gondolkodni hagyás és a lesz*rás között :DD
    Te milyen gyakorlatot szoktál vezetni? (bocs, ha már korábban volt szó róla :B)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák