Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1nG HuNp

    őstag

    válasz FehérHolló #15038 üzenetére

    Mit takar valamilyen cutting edge technológia? Az egyetlen ilyen amit most fel tudok sorolni az az autoiparban pörgő AI.

    A kódolás nálam talán kicsit árnyaltabb, azért nem csak html és csst ütök, sőt.. szakdogám is meg a meló is elég sok architekturális tervezést tartalmaz, végtelen nosql modellezés és aws. Ami még fixen érdekel az a natív app fejlesztés android/ios-en de ezek a szememben kb ugyan azok mint a webfejlesztés, csak más a "frontend", ugyan ennyire code monkeynek érezném magam ott is.

    Csak nekem az a fura, hogy a durván jó webes dolgokat is meg kell csinálnia valakinek, és az például nagyon szívesen lennék. Pl.: az új OTP-s webes és mobil alkalmazás.

    Mindegy, szerintem szakdoga utáni félévben tolok egy jó nagy C újra tanulást a mostani modern elemekkel aztán gradually nézek valami C, C++ vagy Rust alapú kicsit másfajta melót ha még mindig azt érzem hogy nem a legjobb a webezés.

    (raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

Új hozzászólás Aktív témák