Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandika0626

    senior tag

    válasz ST05 #12033 üzenetére

    Én nem állítottam hogy nincs benne semmi. Sőt lenni kell benne valaminek. Akkor ezek szerint a mai világban ahol a napkollektorokat akarják felvirágoztatni azokban a hőcsövekben sincs semmi. Én tudom, hogy van.
    Úgyhogy ebben is kell lenni. Az, hogy az általad linkelt oldalon esetleg ezt elsumákolták én nem tehetek.Ezzel félrevezettek néhány embert. Különben mi a fenének alakítanák ki a hőcső belsejét úgy, hogy különválasszák a két halmazállapotot? Csak pont azt a kis lötyit hagynák ki ami 10 fillérbe se kerül!

    szerk:

    Teljesen igazad van abban amit az intel művelt. Nem akarok vádaskodni de szerintem szándékosan. Tudták ők azt, hogy túl jól fognak sikerülni az ivy procik nyilván tesztelték őket és szándékosan fogták vissza a benne lévő lehetőségeket. Csak arra nem gondoltak, hogy lesznek vállalkozó jellegű emberkék akik majd nem hagyják annyiban a dolgot és látszik, hogy megéri a skalpolás.

    [ Szerkesztve ]

    AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

Új hozzászólás Aktív témák