Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz Ragnar95 #28565 üzenetére

    Én úgy tervezem, hogy októberben beadom az i4-et "garihosszabbításra", és az aktuális piaci áraktól függ, hogy marad-e még az i4 egy évig, vagy kis hozzáadással tudnék 4S-t venni belőle. Viszont nem szeretném még egyszer elkövetni azt a hibát, hogy 16gb-os készüléket veszek.

    Amúgy nem tudom emlékeztek-e 2-3 hónapja írtam itt a topicban, hogy zsibbad a bal lábam. 2 hónapja beutalt neurológushoz a házidoki, onnan elküldtek röntgenre, ami ezen a héten volt, onnan vissza neurológia. Elméletileg azért zsibbad a lábam, mert a gerincemnél nyomódik vmi ideg a gerincferdülésem miatt. Azt javasolták, hogy fussak, bringázzak, meg gyúrjak főleg hátra. Úgyhogy innentől komolyabban rá fogok állni a futásra meg a gyurmára, bár az elmúlt 2 hétben is toltam ezeket (pedig akkor még nem is kaptam meg a dokinő véleményét.) Ma letoltam 9km-t 1 óra 3 perc alatt. (Soha nem futottam még ilyen sokáig folyamatosan, mondjuk ehhez az is kellett, hogy nem voltam túl nyugodt előtte, és így szellőztettem ki a fejem.)

    BTW, a Runtastic Pro app nagyon bevált, le is töröltem a Nike+-t.

Új hozzászólás Aktív témák