Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Noxy #89946 üzenetére

    a valós meghibásodásokra értettem, azért is írtam, hogy nem mondvacsinált indokkal.
    a trükközők más kategória...
    a t-s 4s-t kicsivel az egy év jótállás lejárta után adtam el, pedig még megfelelő ismerős is lett volna a szolgáltatónál, hogy kérdés nélkül cseréltessem akár az utolsó napokban, de inkább eladtam jótállás nélkül a használtat, mert olyan a mentalitásom.
    valamennyivel kevesebbet kaptam érte így, mint azok, akik trükköznek - csalnak - és egy cseréset adnak el újraindított jótállással, de nekem nem ennyit ér a dolog.

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

  • Ringloszilva

    tag

    válasz Noxy #89946 üzenetére

    Nekem speciel nem. Pont hogy nem veszek ilyen telefont. Ugyanis bennem motoszkál a kisördög, hogy vajon miért kellett szervizbe vinni. Továbbá tisztában vagyok azzal, hogy ha egy gyári (robotgépek által) összerakott telefont szétszed budapesten egy batanított munkás minimálbér+kafetéria fizetésért, abból semmi jó nem származik. Nem egy garanciális telefonom volt már és ha egyszer azt szervizbe vittem, akkor oda általában mehettem még vagy 2-3 alkalommal. Viszont ha egy telefonhoz nem kell nyúlni 1-2 évig, akkor az az akkucserén kívül másra nem nagyon tart igényt. Használt telefon vásárlásakor szigorúan megnézem a rögzítőcsavarokat. Ha icipicit is sérült a csavarfej hornyolása, akkor már köszönöm is meg és távozok.

    Amúgy nem értem miért fújtok az "ügyeskedőkre"? A szerviz nem hülye. Ha a csere indokolatlan lenne, akkor nem cserélnék ki. Ezt elhiheted. Amúgy meg nem árt elolvasni a garanciális szabályokat. Bár az almáékat nem olvastam, de a többieket igen. Azoknál nem az egész telefonra vonatkozott az újabb X hónap garancia, hanem csak a kicserélt fődarabra. Megkülönböztetnek fődarabot, mellékdarabot és kopóeszközöket.

    [ Szerkesztve ]

    Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

Új hozzászólás Aktív témák