Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabogabor10

    veterán

    válasz agabe #161338 üzenetére

    Minden szolgáltatónál legelőször valamelyik androidos telón (telókon) működött csak, kizárólag szolgáltatói ROM-mal, utána kicsivel egy iOS frissítés után már iPhone-okon is. Németországban is így történt 2016 elején (a 9.3-mal lett VoLTE), ott is azt implementálta a DT, mint itthon. Ott egyébként 3 szolgáltatónál van VoLTE, mind a 3-nál működik iPhone-okon is. Szóval szinte 100%, hogy iOS 11-gyel a Telekomnál is működni fog.

    lugosi: igen, ott már sok éve van. Szolgáltatótól függ, USA-ban a Verizon-nál pl. úgy működik, hogy ha a 4G jelszint nagyon lecsökken, akkor automatikusan átvált wifire, ha javul, akkor visszavált 4G-re. Máshol teljesen a wifit preferálják. De a VoLTE mellett itthon is mindenképp lenne létjogosultsága, ahol nincs normális 4G, csak 2G, ott is jó hangminőség lenne.

    max-pain: igen, ezt néztem már én is, de szerintem egyelőre csak azért került be a Telekom a listába, mert engedélyezte a VoLTE kapcsolót.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Új hozzászólás Aktív témák