Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz B-L-A-C-K #121922 üzenetére

    Hát ha hat telefononként egyszer kijelzőcsere lesz, az belefér a buliba. Mert 3000 Ft biztosan megvan egy fólia. Mert ugye 6X3 az 18. 18 ezret spórolok telefononként. Hatodiknál rakatok rá új kijelzőt 18 ezerért, viszont idézőjelben írom "koton nélkül szexeltem" több évig és komfortosan használtam a telefont. Vagyis nem bámultam felkunkorodást, nem bámultam fóliaperem köré telepedett zsírfoltot meg koszt, rendesen érzékel a telefonom és a színek is úgy jönnek át, ahogyan kell. De abban viszont teljesen egyetértek veled, hogy mindenki el tudja dönteni, hogy kell-e. Azonban hadd jegyezzem meg, sokan egymás után mennek és nem saját kútfőből jön a fólia ötlet :). Amúgy ha úgy esik a telefon, ahogy nem kellene, akkor azon bármilyen fólia lehet. Ismét példával élek. Felveszik sokan a láthatósági mellényt és mintha valami PC-játékban a főhősnek lenne egy láthatatlan védpajzsa, úgy viselkednek. Szabálytalanul közlekednek az út közepén lámpa nélkül részegen. Vagyis nem szabad annak a fóliának akkora erőt tulajdonítani. Nyilván kulcs mellé téve a telefont hasznos lehet. De én nem rakom pénz meg kulcs mellé. Nyilván ezért karcmentes a telefonom.

Új hozzászólás Aktív témák