Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubek-Einste

    Topikgazda

    válasz neato3loco #957 üzenetére

    Annyira nem jó ötlet mobilneten játszani, a ping elég rossz tud lenne ha zsúfolt a környék.
    Melyik szolgáltatónál szeretnéd használni?
    Hol laksz?

    Plusz kérdésem lenne, hogy pl ha veszek egy 10GB-s csomagot azzal elszórakozhatok pl PS4-en meg PC-n a multikkal vagy felejtsem el, hogy kibír egy hónapot?
    Attól függ mennyit játszol és milyen egyéb tevékenységet végzel.

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

  • ripla

    őstag

    válasz neato3loco #959 üzenetére

    szia.

    mi pont ma hoztunk el egy hipernet csomagot a telenortól, egy wifi routerből áll a csomag, amihez adnak egy sim kártyát, azt belecsúsztatod, bedugod a 220-ba, a hozzá adott utp kábellel rádugod a gépre és már csapathatod is. magától megtalálja mindig a legjobb hálózatot (2g, 3g, 4g, stb.).

    papíron 150 mbit a teteje, nekem mondjuk még nem ment 30/5 fölé, mindezt 25-ös pinggel (ami még bőven jó online játékra, tudom, mert volt részem ennél SOKKAL rosszabban is), viszont a jelforrást jelző led a legkisebb értéken van, szóval egy jobb környéken vagy ha máshová tenném, lehet erősebb lenne a jel is, meg az értékek is feljebb kúsznának (csak költözés előtt vagyunk, úgyhogy itt már nem bolygatom, majd az új helyen szórakozok vele).

    szóval, nekem ment majdnem 3 órát teljesen stabilan, netrádiót hallgattam rajta, meg neten keresgéltem, teljesen korrekt a cucc.
    a legnagyobb csomag 100 gigát ad 1 hónapra, mindezt 6390 forintért, de van még olyan lehetőség is, hogy +990 forintért hozzácsapnak még 100 gigát, ott annyi a feltétel, hogy azt csak este 23:00-tól reggel 08:00-ig használhatod, direkt éjszakai baglyoknak, vagy ha akkor akarsz letölteni mondjuk.
    a routeren kívül kérhetsz egy mobiltelefon méretű kis cuccot is, ha abba rakod át a sim kártyát, akkor meg ahová mész, oda megy veled a net is. mobilhálózatot használ, az meg gyakorlatilag mindenhol van.

    a legjobb az benne, hogy elsőre egy fillért nem kell kifizetned, csak személyit, lakcímkártyát, meg adókártyát kérnek, ugyanis van 1 hónap próbaidő, ha ezen belül visszaviszed, hogy nem tetszik, akkor törölnek a rendszerből és annyi. ha meg nem viszed vissza, akkor úgy veszik, hogy tetszik és elkezdenek elektromos számlát küldeni. az egész ügyintézési procedúra sem tartott tovább 20 percnél.
    szerintem érdemes kipróbálni. :)
    itt találod ha érdekel

    [ Szerkesztve ]

  • #41133696

    törölt tag

    válasz neato3loco #957 üzenetére

    Nos nekem volt 2 évig Net & Roll S csomagom, havi 2580 Ft-ért (SAT+Net40 kedvezmény). Arra volt használva, ha kiesik az INvitel-es Internet - ami azóta kiesett teljesen mert UPC-s lettem), akkor tartaléknak ott volt ez. Plusz úton, vagy ha nem voltam itthon ezt használtam. Vettem hozzá 3K-ért egy Huawei E5776 Mobile Hotspotot. A városban ahol élek, ha gyalog mentem vagy biciklivel, volt egy 300 méteres szakasz, ahol nem volt térerő, és azon az úton rendszeresen jártam, ott aztán megállt a Netrádió. Idén mondtam le mert már 4390 Ft-ot kellett volna fizetni (csak megjegyzem a korlátlan UPC Fiber Power 240 Mbps-os Internetért fizetek 4410 Ft-ot, úgy hogy jár hozzá a UPC Wi-Free, és csak Internetem van a UPC-től ), 8 GB-os korlát volt, de sokszor még a 8 GB-os adatforgalmat sem használtam ki.

  • ripla

    őstag

    válasz neato3loco #962 üzenetére

    az L csomagot. de most meg már olvasok valami olyat, hogy flottás csomag korlátlan sávszéllel, még olcsóbban, mint ez, erről várom most az infókat, csak kolléga elaludt itt a prohardveren. :P

Új hozzászólás Aktív témák