Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Kiszivárgott egy lista a várható Lunar Lake modellekről

    ph Eszerint az Intel Core Ultra 200V sorozata kilenc modellből, köztük egy Core Ultra 9-es példányból állna.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz #15779328 #31985 üzenetére

    Nekem nem jött be a csoda windows...
    Gyakorlatilag nem működött. Mindenféle dll-ek hiányoztak, letöltöttem, aztán utána más hiányzott.
    Igazából biztosan jó, csak a játékok nem működtek. Xbox, steam sem települt, dx hibák, stb.

    Fullos verzió defender nélkül ami működik is. Defendernél nagyobb vírus amúgy sincs.

    Thomas 0806:
    Keret az ok, de okozhat instabilitási gondokat. Annyira húzd meg a csavarjait, hogy a cpu-t tartsa, ne essen ki.
    Hűtő majd ráhúzza, de azt sem szabad megtépni.
    Rájössz egyből ha a ram magas frekin hibázik.

    K vagy KF, gyakorlatilag ua. Nekem van mindkettő (de minek... :DDD ), a KF picivel jobb. Ez szerencse kérdése, nem lehet általánosítani. A K is ugyanazt tudja 40mV difivel. ~20Watt többlettel.

    Delid ajánlott, de inkább kötelező. Anélkül nem az igazi. Persze ez nagyban függ az igényektől.
    ~12-15°C nyereség.

Új hozzászólás Aktív témák