Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz kiszpista900 #8653 üzenetére

    A határ... jó kérdés, itt ;) Nem is tudnék feljebb menni. Allcore 5500MHz HT-gel már nagyon tetszett 3DMarkokba. Photoworxx pl 5600MHz volt, de az HT nélkül, mivel jobbat ad úgy. Extrém terhelés mint pl.: Cb 5400 a max, BCLK nem működik nálam. 5500MHz elhasal, de nem is akarom kínozni, kipróbáltam 800KHz-es DC villannyal is, ott az nem megy már. Pedig hőmérsékletben jó vagyok, 70C az 5400, és 1.34V.
    Ami engem jobban mozgat, az a 24/7 teljes optimalizálása.
    Ez az allcore 5.1 mindenre elég, nincs semmi szükség nagyobbra normális esetben. A memória oc milliószor többet ad, mint a cpu kínzása.
    Ebben is van több profilom, ez a 4133MHz a sweetspot, legjobb teljesítmény/feszültség itt van. A memóriák teljesen stabilak 1.38V-on, de az 5 órás stressz teszt miatt 1.43V kellett. IO és SA feszek is 1.20V, ami abszolut tökéletes.
    Allcore 4.8GHz-en, 0.9V-on sokkal jobb vagyok, mint bármely 10900 5.5GHz gyári xmp-vel, pl.: 3200 cl14-en. Csináltam erről tesztméréseket, tanulságos volt. Persze mindenki úgy lövi be a cuccát ahogy akarja, nem érdekel, kaptam én már itt mindent.
    Keresd ki a leg optimálisabb beállításokat és használd a géped. ;) Neked feleljen meg, minden más le van sz...va.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák