Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zebra_hun #8253 üzenetére

    Nem akarok ezen vitázni veled te tudod hogy használod! én mást láttam(nem 1,4.et) a hwinfós képeden! :)

    a 12.gen meg nagyon brutális a 12700K után még a 12900K is okozott meglepetést! már a 700K is érezhetően gyorsabb volt mint a 10900K.m(tudod hogy az enyém is szépen ment) és most itt nem a CB tesztekre kell gondolni!

    Magában a win ben mászkálva is érezhető nem kicsit az ereje, és ahogy a 700K után betettem a 900K-t ott megint lett némi gyorsulás!

    idle fogyasztásban nem kicsit lepődtem meg, mindössze 32Wattot eszik a 700K(a 900.as is hasonló) a konnektorból a 10900K ennek duplája volt!
    Nálam sokat megy a gép nem heti pár órát szóval itt is nyertem nem keveset!

    Nem akarlak semmire rábeszélni, de biztosan te is így lennél vele ha kipróbálnál egy 12gent a 10után.

    TS-be nagyot alkot a 12900K

    A DDR4 ram kezeléssel meg nincs semmi gond 50.alatt van a késleltetés 4000MHz CL15.el ettől nem kell jobb, de fog ez még javulni még csak most kezdenek normalizálódni a BIOS-ok, ugye a giga elite lappal kicsit megjártam(amúgy a cpu már jobban megy benne mint az ASUS-ba ment), de jövő7en jön egy MSI Tomahawk Z690 aztán meglátjuk az milyen lesz, és a jobbik marad! De pár hónap és sz.tem mindegyik gyártónál helyrejönnek a BIOS-ok

Új hozzászólás Aktív témák